Кога вързахте първата паделка?

  • 644
  • 3
Имаме едно прекрасно голямо малко момче. Покрай него знам всичко за картите Ю Ги О, футбола, блейдблейдовете, покемоните, тревогите и  трепетите на десетгодишните. Hug

А сега си имаме едно смешно малко момиченце. Още е малка, обаче такъв мерак ме гони до й вързвам опашки, панделки, кордели, шноли - с една дума момичешки работи.  Laughing

Вие кога вързахте първата панделка? Joy
Виж целия пост
# 1
Панделка(така както аз я разбирам, от тези големите руските)никога не съм и вързвала. Виж, разни малки ластечета, диско въшки  Simple Smile и ленти съм и заслагала още от както е била на възрастта на твоето момиченце. Имаше си детето голяма косица, сравнително лесно я прикотквах да и слагам и си я гласях  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз като теб дълго време се занимавах само с момчешки "проблеми". За това като се роди малката, веднага започнах да я правя дама. Като стана на 1 месец и слагах от малките фибички /въшки/, после започнах да и правя опашки. Сега косата и е вече по-дълга и правим кок с малка шноличка. Не съм я подстригвала до сега /с изключение на бретона/.
Виж целия пост
# 3
е как кога...?! На представянето й в обществото  Laughing, демек на 40-я й ден, беше с много готина шнола-джувка  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия