детската вокална група бонбон

  • 71 964
  • 78
Знае ли някой къде да ги намеря и как става приемането, от каква възраст и каква е таксата. Много ги харесваме и двете с малката , а ми казват  в д.г. че добре пее.. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ще се опитам да открия това ,което те интересува,а междувременно да те попитам:На каква възраст е детето и дали не искаш да се яви  на прослушване в муз. у-ще щом казват .,че е музикално?


Виж целия пост
# 2
Сега погледнах темата и веднага се сетих , че дъщеря ми си беше купила диск на групата когато един от ръководителите и беше на посещение в училището им. Красимир Милетков се казва. Повечето текстове и музика специално на този диск са негови.

Сега виждам , че вътре в диска са дадени някакъв имейл и пощенска кутия. Ще ги препиша и дано да ти свършат работа.

bon-bon@usa.com

BON-BON Fan Glub - София 1164, п.кл 19

Моята също е фенка на бон-бон и като се прибере от училище ми надува главата с тях  Mr. Green .
Виж целия пост
# 3
Благодаря, аз също им открих следите, а относно музикалното училище - не искаме да я насочваме към сериозно занимание с музика(дори да има данни). Не съм сигурна и дали тя би искала( на 5г. е), просто харесва конкретно тази група и техните песни.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: mamichka
Благодаря, аз също им открих следите, а относно музикалното училище - не искаме да я насочваме към сериозно занимание с музика(дори да има данни). Не съм сигурна и дали тя би искала( на 5г. е), просто харесва конкретно тази група и техните песни.


ако девойката има дарба е грехота да не я насочите
Виж целия пост
# 5
Имам приятелка на която детето и пее в Бон-бон. Трябва да ви кажа, че заниманията са доста активни и всичко е много професионално. Даже понякога ми се струва, че програмата им е доста натоварена  Thinking
Виж целия пост
# 6
Здравейте, Моля напишете адрес и телефон на група "Бон-Бон"
Благодаря Ви
Виж целия пост
# 7
Благодаря, аз също им открих следите, а относно музикалното училище - не искаме да я насочваме към сериозно занимание с музика(дори да има данни). Не съм сигурна и дали тя би искала( на 5г. е), просто харесва конкретно тази група и техните песни.

Здравейте, Бихте ли ми изпратили телефона и адреса на група Бон-Бон. Благодаря Ви
Виж целия пост
# 8
 Да се включа и аз. Дъщеря ми ходи на кастинг за Бон-Бон преди около 2 месеца.
Многократно се обаждах да питам дали приемат деца в групата. Отговориха ми положително. Записахме се за кастинг. На датата отиваме и се установява, че тази година деца въобще няма да приемат, а кастинга е само за конкурса в предаването(това което е в неделя). Децата пяха едно по едно, записаха ги(дори ни даваха в предаването по телевизията, да се похваля с мойто гардже Wink), но в интерес на истината по-малките нямаха шанс въобще, което е и разбираемо. Лошото е , че бяхме разочаровани защото искахме участие в групата, за да развие пеенето, но ...
 Идеята ми беше, че категорично казаха - Няма да приемаме деца тази година. Запълнени са ни всичките възрастови групи.
 Но ако имате някой познат може и да стане Wink

Моята дъщеря сега пее в "Смехоранчета". Доволна съм много.
Виж целия пост
# 9
 Ия, пусни ми ЛС и ще ти дам координати на Бон Бон.
А кастинга за който върви реклама не е за приемане в групата, а за участие в играта, която е в предаването (неделя 8.30 БТВ). Разделят децата на възрастови групи и   малките се състезават помежду си. Май още не е имало игра с малки деца, така че все още има шанс (за дъщеричката на etia) .
А за приемане в групата, доколкото знам, има прослушвания през септември и януари. 
И малко встрани от темата (но не съвсем) Коледния концерт на Бон Бон  е на 13 Декември в зала "България " от 19ч.   
Виж целия пост
# 10
Пеех от самото начало в "Бон-Бон" и мога да кажа само,че парите променят до неузнаваемост хората...така както стана и с ръководителката Розина Караславова. Ние големите бонбони,от които сега остана групата "Мелъди", направихме самата група, докато Рози не реши,че не сме и нужни и не се отърва от нас една по една.Дори за 10-тата годишнена не ни покани... Последното,което чух е, че таксата е скочила на 90 лв. на месец, които по мое време се плащаха за 3 месеца напред. В момента групата е пълна с деца на известни музиканти...можещи и неможещи да пеят. etia  е напълно права, че ако имаш познат(или достатачно пари) е напълно възможно записването на вашето дете. За съжаление...
Виж целия пост
# 11
Гледах днес част от  концерта по телевизията.Големите момичета се представиха чудесно,но от малките имаше доста,които пееха и фалшиво(особено две момченца солисти в една от песните),а имаше и такива,които пееха без никаква ,ама никаква артистичност.Срам!!!!Тази ръководителка търси явно само комерсиалното,еднодневното,но не и истинското изкуство,не и истинските таланти,а имено най-малките,които да поеме и изгради!Напротив-правят се клипове на порацзия-естествено с комерсиална цел..Аз съм музикант-веднага ми стана ясно,че с големите момичета се работи(най-вероятно не в Бон-бон ,а  си имат други учители-много по-добри!Но малките........Абсолютно съм сигурна,че не могат да се опрат на малкият пръст на други детски групи .Жалко е!Използват децата!Аз никога не бих си записала детето в прехвалените Бон-Бон.Абсолютно съм сигурна,че би имало по-скоро вреда отколкото полза!
Виж целия пост
# 12
PrincesaDundesa  попринцип малките винаги са били ръководени от Виктория Михайлова (Финци). Тя ни беше ръководителка още в "Пим-пам",докато Рози Караславова се занимава с големите.Преди наистина групата беше на доста високо ниво,но както казах вече един път се взимат деца на по-известни музиканти колкото да могат да говорят. Вярно,че и аз на 5 годинки,когато ме приеха в "Пим-пам" едва ли съм можела да пея,но нещата не се претупваха така отгоре отгоре,а се работеше доста професионално
Виж целия пост
# 13
ot dosta vreme se opitvam da namerq na4in da zaveda moita 6terka na proslu6vane , no neuspqvam da razbera koga se provejdat. molq nqkoi za pomo6t Peace
Виж целия пост
# 14
Детето ми е в Бон бон от няколко години и първо ще кажа, че съм чувала доста  подобни злобни изказвания от родители и деца, с нереализирани амбиции, неприети  или "недооценени". Гроздето е кисело........... Истината е , че конкуренцията там е голяма и се изисква комплекс от качества. Работи се на високи обороти   и на много професионално ниво.  Много именити Бг музиканти работят с тях и са изумени от подготовката и способностите на децата. Големите бонбони "Мелъди" са продукт на педагозите в Бон бон, които и в момента работят с тях.

Няма да коментирам неприкрито злобните вметки на Princesa Dundesa, само отбелязвам, че концерта за който става дума е абсолютно на живо и с жива музика. Ако тя наистина е музикант, знае за какво става въпрос. Това все пак са малки деца и се случва да се притеснят, да сгрешат, да са неуверени, а репертоара който изпълниха съвсем не е детски и никак не е лесен.

 Бон бон е група, в която няма "щатни" солисти, всяко дете е и солист.
Децата не се вкарват в шаблон, не се унифицират. Във всяко дете се търси уникалност и индивидуалнист, изработва се подходящ репертоар и собствен стил. Затова са толкова пъстри и цветни,  с уникална и модерна визия и звучене. Децата страхотно се забавляват и ходят с огромно желание на репетиции, снинки и участия.

Това за комерсиалността и парите от Анонимка влиза в категорията изказвания за които писах в началото.
Таксата не е 90 лв. Таксата е нормална за това което се предлага срещу нея: солфеж, актьорско майсторство, модерен балет, вокална техника(т.е. пеене с апаратура). Не се събират допълнително пари за звукозаписно студио, за аранжименти, композитори  и др., както е в много от детските вок. групи.

Деца на известни музиканти не се сещам да има. Случвало е да се появят познати физиономии, но те не се задържат дълго. Качествата на децата не са пропорционални на известността на родителите, а очакванията им са високи и често пречат на детето да се развие и да се докаже.

Познати и финасови атаки също не играят роля, почти всички деца, вкл. и моето са дошли съвсем случайно и без протекции. Не съм забелязала  някое дете да бъде лансирано заради парите на родителите си. Има деца от семейства с различни  финансови възможности, как се представя детето на репетициите и изявите е от единствено значение.

Сравнението с другите детски групи е неуместно, това е съвсен различен стил и жанр. Макар, че започнаха да ги имитират усилено напослед.

   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия