За елхата

  • 2 858
  • 61
Каква елха предпочитате-естествена или изкуствена?
Виж целия пост
# 1
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03
Виж целия пост
# 2
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03

Същото положение Peace
Виж целия пост
# 3
Изкуствена.Естествена-само ако е на двора.
Виж целия пост
# 4
Ако живеех в къща, опеделено бих си украсила, една голяма елха, на двора. А вътре по-малка изкуствена. Чара на истинската елха, е съвсем различен, но и аз съм против изсичането на елхичките, а пък и, не е много удобно за вкъщи. Много бързо започват да им падат бодличките, и т.н.
Виж целия пост
# 5
Изкуствена/против изсичането съм/Преди 7г си купихме  с мъжа ми  елха с корени/за първата ни Коледа заедно/,която сега е хубаво младо  дръвче в двора на село Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03

И ние така.
Виж целия пост
# 7
Естествена!
Виж целия пост
# 8
Изкуствена.Естествена-само ако е на двора.


 Peace Peace
Виж целия пост
# 9
 имаме изкуствена, но предпочитам естествена Peace
Виж целия пост
# 10
   По ред причини искам да си купим изкуствена, но моят мъж казва, че ако не му мирише на борче, значи не е Коледа  Crazy!
Виж целия пост
# 11
Изкуствена  Laughing, естествена на двора с много лампички  Crazy
Виж целия пост
# 12
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03

И при нас е така  Peace. Само че тази година съм замислила да взема естествена  newsm03. Така обичам аромата им...
Виж целия пост
# 13
Естествената елха има невероятен аромат,но ние от няколко години сме с изкуствена.За да го има все пак аромата в стаята,аз откършвам 2-3 клончета от естествена елхичка или борче и ги слагам около кръстачката или може да се направи венче  Wink
Виж целия пост
# 14
От 3-4 г. сме с изкуствена елха в къщи,но на двора имаме малко дръвче и го украсяваме с гирлянди,които прави дъщеря ми от гланцово блокче Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия