Някой знае ли какво стана с момиченцето пострадало при катастрофата в Бяла?

  • 2 439
  • 46
Не мога да се добера до телевизора и не съм гледала новини от онзи ден. Знаете ли дали е оперирано и как е сега?
Виж целия пост
# 1
http://news.ibox.bg/news/id_1559005422
Виж целия пост
# 2
Днес не съм гледала новини и не знам, но снощи, докато течаха новините ревах и се молих дано да се оправи детенцето, невинна душичка, миличката! Praynig
Виж целия пост
# 3
Била е тук, в русенската болница, но я транпортирали за операцията, защото има по-голям шанс в Пирогов, и си е вярно.   Confused

Майка и плака, че може да почине по пътя.
Вярвам, че ще се оправи.
Виж целия пост
# 4
Много ми е мъчно Cry
Виж целия пост
# 5
Стабилизирана е! В реанимацията на Пирогов  в София е!Била в по добро общо състояние,но предполагам,че още е в кома и на кмандно дишане.Прогнозите се спестяват,заради тежкото състояние ,в което е детето.Снощи много плаках при вида й!
Виж целия пост
# 6
Дано се оправи - оптимист съм затова, защото никъде не казват че е в кома - просто лъч светлина. Предстоят и тежки дни, защото както разбирам е пострадало лицето и - дано всичко се оправи.
Виж целия пост
# 7
На командно дишане е,и предполагам,че е в кома.По лесно ще понася болката.А болката е много голяма.Моето дете беше (преди време беше със съмнение за счупен/пукнат череп и искаха да я упоят ,заради болката,но аз отказах.След това се направи снимка и всичко беше ок.Горкото ,много ми е жал.за състоянието му!
Виж целия пост
# 8
Толкова ми е мъчно и за детенцето и за неговото семейство, за семействата на всички останали които загинаха.... Голяма трагедия  Cry
Виж целия пост
# 9
Дано се оправи, снощи се разревах за нея докато даваха репортажа по новините.

Да се помолим за нея да се възстанови бързо. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
   Тя е по-големичка , разбира, а това може да и помогне да се справи по-лесно.При такава операция е абсолютно наложително човек да бъде в покой.Дъщеря ми беше бебе и ревеше постоянно. Беше кошмарно да гледам как раната /и по-точно тъканта ,която обвива мозъка/ не може да зарастне от напъна и оттам изтича струя течност.
Горката жена, знам какво и е, снощи толкова плаках и се молих за детето и за нея.Дано да се възстанови по-скоро и без лоши последици.Покрай дъщеря ми се запознах с доста хора/вкл.деца/ ,които са преживели същото и за щастие всички те са добре.
   PraynigДай, Боже и за Михаела същото да се чува!!!
Виж целия пост
# 11
http://images.ibox.bg/2006/12/09/bjalamom/430x303.jpg

"Състоянието на 7-годишната Михаела е сравнително стабилно. Има леко разместване на небцето и вероятно ще бъде коригирано по оперативен начин. Сърдечната дейност и дишането на момичето са добри."

миличкото детенце  Cry дано се възстанови напълно и да няма спомен от събитието  Praynig
Виж целия пост
# 12
Дано Господ чуе молбите ни!
 Praynig Praynig Praynig
Миличкото, иска ми се да му влея сили да се справи!
Виж целия пост
# 13
Шани, дай снимката като линк!!!
Виж целия пост
# 14
Господ да го пази,миличкото Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия