Фризолак и запек ?

  • 4 534
  • 14
 Sad От 10 дена го дохранвам с Фризолак. На всяко хранене му давам по 60 или 90 мл. Забелязах обаче, че започна да ака по веднъж на ден или на два дена. Акито му е кашица, не е твърдо, но го виждам как се напъва и как го боли коремчето.
Докато беше само на кърма си акаше редовно по 4 пъти на ден, а сега рязко смени режима.
Някоя мама има ли подобен проблем ?
Виж целия пост
# 1
Не ми прилича на запек .Може да се настройва стомахчето за новата храна ,може да са колики .
Виж целия пост
# 2
И ние се запичаме от фризолак.Сега пием нутрилон и всичко е наред.
Виж целия пост
# 3
Аз редувах Фризолак с Фризовом до 6я месец и бяхме добре в това отношение/по веднъж на ден от третия месец/.
Виж целия пост
# 4
Мисля,че не е проблем това.А и все пак не е запек.Нормално е щом е минало детето на АМ.И ние се запичахме от Фризолака и го смесвах с Фризовом.Но не мисля,че имате нужда щом все пак ака,при това и кашесто.
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми имаше същия проблем, когато започнах да я дохранвам с Фризолак. Това е, защото храносмилателната им система не може да се нагоди още към новата храна.  То самото дохранване беше излишно, защото тя беше качила 600 грама първия месец и педиатърката и каза да я дохранвам. След като после за 1 месец качи 1,4 кг. аз просто спрях да я дохранвам. А по късно установих, че 600 грама са си напълно нормално наддаване за първия месец. Та само го изтормозих тогава детето. Когато в по-късните месеци (от четвърти нататък) започнах пак да я дохранвам, защото ми намаля кърмата вече нямаше никакъв проблем.
Виж целия пост
# 6
Да попитам - как се смесва Фризолака с Фризовом ? По колко пъти на ден да давам Фризовом ?
Виж целия пост
# 7
Можеш да го смесваш 1:2, или 1:1, няма значение прецени според действието на Фризовома, или пък давай веднъж Фризолак, веднъж Фризовом  Hug
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря се запече от Фризолак ,а от Фризовом още повече -така че не се знае как ще подейства АМ .При различните бебета е различно. Алекс започна да ака нормално едва след като премина на Омнео 1 .
Виж целия пост
# 9
Ние сме на Фризолак и нямаме въобще запек. Акаме по 3-4 пъти на ден , много рядко по 1 на ден. Давам и и сокче ябълка и морков и от него няма.
Виж целия пост
# 10
Моята дъщеря се запече от Фризолак ,а от Фризовом още повече -така че не се знае как ще подейства АМ .При различните бебета е различно. .

При нас също така и сега сме на Нутрилон.Но си мисля че иве нямате запек това си е настройка на стомаха даваш все пак нова за него храна
Виж целия пост
# 11
Моята педиатърка ми каза, че Фризолака запича и затова сме на Милумил. Бях взела за всеки случай една кутия като се опитвах да кърмя, но така ми седи сега - неотворена...
Виж целия пост
# 12

Sad От 10 дена го дохранвам с Фризолак. На всяко хранене му давам по 60 или 90 мл. Забелязах обаче, че започна да ака по веднъж на ден или на два дена. Акито му е кашица, не е твърдо, но го виждам как се напъва и как го боли коремчето.
Докато беше само на кърма си акаше редовно по 4 пъти на ден, а сега рязко смени режима.
Ако детенцето има запек ,то трябва да не е акало поне два дена.
Предполагам ,че проблема  е от Фризолака.
Мисля ,че след като детенцето свикне с новата храна  ще се оправи Peace
Виж целия пост
# 13
Фризолак и Фризовом не се смесват!!!!!Можеш да даваш един път едното,втория път другото Peace!Можеш да минеш и само на Фризовом.
Виж целия пост
# 14
Аз редувах Фризолак с Фризовом до 6я месец и бяхме добре в това отношение/по веднъж на ден от третия месец/.
Да Фризовома помага при запек,но все пак е храна против повръщане и не е много удачно да се дава заради запека просто....
Според мен това не е запек- нормарно е детето да почне да ака по-рядко от преди-сина ми беше на Фризолак +Фризовом и акаше по 2 пъти на ден,а в началото като минахме на АМ и той е акал по веднъж на ден или на 2 дни PeaceНапъването и болките в коремчето може да са от колики-а и имай предвид че детето трябва да се нагоди към новата храна.
Фризолак и Фризовом не се смесват!!!!!Можеш да даваш един път едното,втория път другото Peace!Можеш да минеш и само на Фризовом.
- това не е така- аз ги смесвах и то по препоръка на лекар-специалист
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия