Някой гледал ли е новините снощи за майчинството?

  • 530
  • 8
Моя приятелка е чула снощи по новините, че майките, чиито деца към 01.01.2007 г. не са навършили 6 месечна възраст, имат право да взимат 90% от заплатите си. Но така и не разбрах подробности. Моля някой, ако е слушал и разбрал да обясни малко по-подробно. Мисля, че това ще заинтересува доста настоящи майки.  Peace
Виж целия пост
# 1
Баща ми вчера се обади, че по новините на Нова ТВ са съобщили, но и ние не гледахме. По БТВ казаха само, че увеличават майчинството на 180 лв.
Виж целия пост
# 2
По БТВ снощи казаха,че обезщетението за отглеждане на дете до 2години се увеличава с 20лв т.е става 180лв
Виж целия пост
# 3
Аз новините по НТВ не съм гледала, но снощи проверих форума и в темата за 315 дни майчинство момичетата от СНБМ бяха съобщили хубавата новина. За съжаление поради някакъв срив в системата всички постинги от вчера са изтрити, но в темата на СНБМ, която е закована като втора тема са съобщени всички промени, които вече са гласувани на 2-ро четене.
Виж целия пост
# 4
Не бяха много подробни по новините,само го съобщиха.То едно увеличение.....направо се чудя за какво ще ги харча толкова пари. newsm78
Виж целия пост
# 5
Обезщетението за отглеждане на дете до 2 години се увеличава с 20 лв т.е става 180лв... Peace
Виж целия пост
# 6
Обезщетението за отглеждане на дете до 2 години се увеличава с 20 лв т.е става 180лв... Peace
И аз така разбрах.
Виж целия пост
# 7
Всички майки с бебета, които не са навършили 9 месеца към края на годината, ще получават по-високо обезщетение от 2007 г. От следващата година майките ще получават 90% от заплатата в продължение на 315 дни, а не 135 дни, както досега. След това ще вземат по 180 лв. месечно до втората година на детето.
Виж целия пост
# 8
Пускам специално нова тема, че вчерашната се затри заради проблема с форума Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия