Колело с три колела за голямо дете

  • 1 013
  • 4
Здравейте, аз пиша за първи път при вас , макар че всеки ден надничам. Имам син на 18г с диагноза изоставяне в психическото развитие / или такака наречената някога олигофрения, защо ли ни плаши тази дума , като горното означава същото/. Та наближава НГ и съм решила да му купя по здраво колелона 3 колета но откъде може да се купи или изхода е някой да ми го изработи. Чух за някаква фондация която била получилра подобни колелета и избирателно били раздавани. Трябва ли да членувам в подобна фондация, защото за мен общуването с хора , който имат мойте проблеми е травмиращоНе съм си изолирала детето даже напротив...но приятелките ми са със здрави деца.
И изобщо бих се радвала да ми дадете идея за подарък на "дете "на 18.Той много обича да слуша музика , и мрази чалгата май е по-развит от много нормално развити деца.
Виж целия пост
# 1
Минава ми през ум да е с помощни колелца newsm78 Той обаче как приема идеята да кара такова колело?
Щом обича музика, купи му нещо свързано с музиката. Thinking
Виж целия пост
# 2
Мр3-ка Peace ще си слуша непрекъснато музика.
Виж целия пост
# 3
Минава ми през ум да е с помощни колелца newsm78 Той обаче как приема идеята да кара такова колело?
Щом обича музика, купи му нещо свързано с музиката. Thinking
Той реагира на това което аз го науча.почти не говори живее в собствен свят / не е аутист/понякога си мисля че е щастлив. А колело с помощни колела е за малко дете...на мен ми трябва колело със здрава конструкция.Свързано с музика но какво той обича даже тези най-детските играчки дето издават звуци ама аз колело та колело. Не искам да го деля от брат му малкия ми син има колело искам и за него колело
А МР3 та е скъпа"играчка" за него ще  счупи играчката бърозо
Благодаря ви за съветите.

Виж целия пост
# 4
аз ти пуснах на лични координати на един човек по повод колелото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия