Работи ли Илиенци в неделя и откъде гумено конче

  • 2 214
  • 24
Моля ви кажете ми ако знаете,искам гумено надувяаемо кон4е, а уж го имало в Метро, но все казват 4е няма,а и в София прес та да се разходя утре  bouquet
Сега сменям за Илиенци да питам, разбрах за София прес 4е не работи
Виж целия пост
# 1
Вчера ходих до там но гумено конче не видях никаде,мисля че не работят в неделя.
Виж целия пост
# 2
Не работи.  33uu
Виж целия пост
# 3
ами има,една позната си е взела оттам
Виж целия пост
# 4
жалко 4е не работи,налага се да ходя до Илиенци Cry
Виж целия пост
# 5
Ти ме побърка с тези редакции.
Илиенци работи в неделя.

Ти какво точно конче търсиш? newsm78
Виж целия пост
# 6
ми питам, искам кон4е люлка пластмасово или гумено пак за яздене
Виж целия пост
# 7
На мене "гумено конче" ми звучи като надуваемо.

От тези, за яздене има на пазара на "Красно село" , а сигурно и по другите пазари. Струват около 45-50лв.
Страхотни са Peace Люлката се откача и става на колелца. Нашето е на 7 години, ходило е и   по градинките и все още е здраво Shocked
Виж целия пост
# 8
На мене "гумено конче" ми звучи като надуваемо.

От тези, за яздене има на пазара на "Красно село" , а сигурно и по другите пазари. Струват около 45-50лв.
Страхотни са Peace Люлката се откача и става на колелца. Нашето е на 7 години, ходило е и   по градинките и все още е здраво Shocked
деси2 каза 4е е купила от Метро  ама все нямало аз като отида , ами май и з пластмасово ще вземе
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 9

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, моляяяяяяяяя Hug

 Това, за което ти казвам е турско. Много е яко . Ако успея , утре ще ти го снимам. Няма да съжаляваш. Whistling
Виж целия пост
# 10
аз от Метро харесах, ама твоето откъде е
Виж целия пост
# 11
Моето е купувано доста отдавна , но ги гледах скоро същите- на Красноселския пазар. В Метро не съм виждала такива.
Виж целия пост
# 12
ще 4акам с нетърпение Hug
Виж целия пост
# 13
Не сме купували но бяхме в Мвтро и снимахме бебка наслонче виж снимките тук, http://snimka.bg/album.php?album_id=67096&photo=10 бяхме на 28.11
Виж целия пост
# 14
кон4ето е много сладко, най накрая и него ще взема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия