Ей, мами от Дианабад, не отстъпвайте назад

  • 9 773
  • 123
Няма ли мами от Дианабад, навън е пълно с деца, а тук никакви ги няма да се разпишат  Heart Eyes чакам ви  Hug
Виж целия пост
# 1
Разпис  Mr. Green.
В коя част на квартала сте?
Виж целия пост
# 2
от страната на басейна, но нагоре към Г. М. Димитров  Hug а вие?
Виж целия пост
# 3
Здравейте мами, и аз се включвам при вас  wavey
Аз току що установих, че съм бременна за втори път  newsm44
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в нашето ДКЦ?
Желая ви успежна и много радостна година   bouquet
Виж целия пост
# 4
от страната на басейна, но нагоре към Г. М. Димитров  Hug а вие?
Ние сме точно зад ДКЦ-то и 11-то уч-ще.

Аз току що установих, че съм бременна за втори път  newsm44
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в нашето ДКЦ?
Честита втора бременност. Не съм посещавала консултацията в нашето ДКЦ. Знам, че при д-р Радев се записват обикновено, но аз ходих веднъж на преглед при него и не останах доволна.
Виж целия пост
# 5
Благодаря Хот Ели! Аз по принцип смятам да ходя на частно, но нали трябва и в ДКЦ, за да ми издадат необходимите документи... Ще ми се да намеря някой по-разбран, че предния път ходих в поликлиниката на Изток и докторът ми беше пълна трагедия.
Виж целия пост
# 6
Здравейте мами, и аз се включвам при вас  wavey
Аз току що установих, че съм бременна за втори път  newsm44
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в нашето ДКЦ?
Желая ви успежна и много радостна година   bouquet

Честито !!! За съжаление и аз не мога да ти помогна. Моята докторка е в Младост и ходя до там. Далече ми е, но си я познавам и ми е по-спокойно. За нашто ДКЦ не знам, но ако чуя нещо ще ти кажа. Добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 7
Здравейте мами, и аз се включвам при вас  wavey
Аз току що установих, че съм бременна за втори път  newsm44
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в нашето ДКЦ?
Желая ви успежна и много радостна година   bouquet
   

 Здравейте и от мен! Hug  Аз ходех на консултация при д-р Радев и съм доволна!Печен е !
 Ако някоя мама се разхожда в градинката на чайкафарма (малко над детската градина ) да пише , ние живеем там и се разхождаме всеки ден   bouquet
Виж целия пост
# 8
 Simple Smile да се разпиша  и аз
 има ли мами  до 105-то училище
Виж целия пост
# 9
Simple Smile да се разпиша  и аз
 има ли мами  до 105-то училище


Ние сме в бл.32, а вие?
Виж целия пост
# 10
ЗАД УЧИЛИЩЕТО Wink
Виж целия пост
# 11
Мила_па, честита ти дъщеричка   bouquet   bouquet   bouquet
Да е здрава, весела и спокойна, да ви носи само радост, много да се гордеете с нея!
Как мина раждането? А каката как я прие?
Виж целия пост
# 12
Привет и от нас   bouquet
thumbеlina  честита радост   bouquet
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен! Живот и здраве, до 10-тина дни ще се местим в квартала, срещу комплекса Диана. Иначе синът ми от година посещава 30 ОДЗ. Ще се радвам да се запознаем.
Виж целия пост
# 14
Мила_па, честита ти дъщеричка   bouquet   bouquet   bouquet
Да е здрава, весела и спокойна, да ви носи само радост, много да се гордеете с нея!
Как мина раждането? А каката как я прие?

Много благодаря, покрай грижите за бебето бях забравила, че съм пуснала такава тема  Embarassed
Раждането мина леко и на всички, на които им предстои пожелавам раждане като моето  Hug
Каката отначало беше по-скоро стресната, въпреки, че уж беше много подготвена, после мина през един период /за щастие кратък/, когато се опитваше непрекъснато да привлича вниманието към себе си и сега в момента нещата се изгладиха и си дойдоха на мястото. Явно на всеки му трябва малко време да свикне с новостите и промените  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия