дайте съвет

  • 1 661
  • 24
Здравейте, тъй като не веднъж сте ми помагали с ценни съвети , отново се обръщам към вас.Моето бебе попринцип е спокойно, апетитно , няма колики, през деня спи, яде, всичко е нормално.То е почти на 2 месеца.Вечер се храним около 23:30 - 24:00ч. и после започват мъките-до 3ч посреднощ пищи, реве неистово и нищо не го успокоява-нито храна, вода или носене на ръце.В 3ч се храни и заспива и пак всичко е наред.Защо се получава така, как да го накарам да е будно през деня , а не през нощта?Благлдаря ви !!!
Виж целия пост
# 1
Сигурна ли си, че точно тогава няма колики.Повечето бебета вечер ги болят коремчетата.
Виж целия пост
# 2
давам еспумизан на капки с млякото при вечерното ядене, така че и да има трябва това да й помага.А и как само от 24ч до 3 ч всяка вечер???
Виж целия пост
# 3
давам еспумизан на капки с млякото при вечерното ядене, така че и да има трябва това да й помага.
За съжаление,мила,изобщо няма гаранция,че нещо ще помогне при коликите.Най-вероятно си ги има точно тогава и затова плаче.Дано само да ви мъчат по-кратко време...
Виж целия пост
# 4
Ако си прочела внимателно листовката към Еспумизана ще видиш, че там е записано, че за да имат ефект капките трябва да се дават на ВСЯКО ядене, а не само на вечерното. Пробвай един ден да даваш на всяко ядене и виж резултата. А иначе останалите майки са прави - понякога при коликите за съжаление нищо не помага. Cry
Виж целия пост
# 5
Предполагам ,че са колики.
Най- добре давай капки за колики преди всякао хранене . Не е гаранция ,че ще помогнат ,но поне ще облекчат коремчето.
Виж целия пост
# 6
И аз предполагям, че са колики, но капките с едно ядене не помагат Stop
Виж целия пост
# 7
Пробвай с капки както са те посъветвали.Ние също имахме такъв проблем от към 9 до 12 4аса ,но с времето се поуспокойха нещата.Аз за колики сум давала саб,еспумизан и бейбинос  последното наи добре ни действаше.Ти сама ще прецениш какво му деиства.Търпение най ве4е.
Виж целия пост
# 8
Сигурно са колики...... Знам, че за теб е много изнервящо, но бебчето е малко все още... Калоян е на 7 месеца и мога да кажа, че до четвъртия месец още си спеше когато си поиска и не го вълнуваше дали през нощта трябва да се спи или да се играе. Така че ... не се притеснявай, просто се въоръжи с още търпение!
Виж целия пост
# 9
Така, както описваш нещата ми прилича точно на колики....и Иса беше така но от 18 до 21 часа-ревеше и не млъкваше...
Виж целия пост
# 10
най вероятно са колики, давай по често капки в смисъл преди всяко ядене, а за това как да го накараш да не спи през деня няма начин мила докато то самичко не си изгради режима ще е така
Виж целия пост
# 11
И аз мисля 4е са колики.Капки няма да помогнат ами опитай се да му затоплиш корем4ето.Може да намокриш малко едно пар4е вълнен плат и да го сапунисаш със сапуна с който къпеш бебето и да му го сложиш на пъп4ето.На нас ни помогна много.Или ако имаш някои познат в Англия да ти прати от там капки за колики Infacol.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че са колики.
   
Виж целия пост
# 13
При нас капки никакви не помогнаха, затова редувах един ден чай от копър между храненията, на следващия - такъв от анасон.
Мисля, че са за предпочитане пред капки и тям подобни.
Успех и запази спокойствие!
Ние сега вадим зъби и сме в същото положение като вас, но ...ДА ЖИВЕЕ ХОМЕОПАТИЯТА (и по- специално- Хамомилата)
Виж целия пост
# 14
Напълно е възможно това което казват всички по горе,но има и токива бебета които обръщат деня на нощ и ноща на ден.Това е кошмар за майката.Добре,че всичко отминава и децата порастват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия