Стафилокок или не?

  • 547
  • 5
Мами кажете какво представляват бебешкото акне - имаме мълки пъпчици по лицето с бяло връхче. В началото имахме и по телцето, но го мажехме с Фусидин и изчезнаха. Останаха тези по личицето. Педито каза, че това е стафилокок, но се чудя дали пък не е акне newsm78 Споделете опит моля ви Praynig Ако е стафилокок (мисля да направиме по наша инициатива посявка, но незнам от къде да купя комплектче за взимане на секрет от нослето, така че ако някой знае нека сподели. Обиколих всички аптеки в квартала, но никъде няма) защо по телцето изчезнаха, а тези по личицето остават newsm78
Виж целия пост
# 1
      Не знам какво да те посъветвам . Но най-добре се консултирай с педито пак и отиди в ХЕИ да ви звемат там секрет. Ще ви направят и посявка. А защо Фусидин, бяха ви го изписали ли? Не сте ли много малки за такива мазила?
Виж целия пост
# 2
Мисля,че не трябва да се притесняваш чак толкова много.Първите седмици е нормално да се появят тези пъпчици.Моят син също имаше,но само на бузките.Мажех го с нещо,но честно казано вече съм забравила с какво.Педито тогава ни обясни,че се изчиствал организам на детенцето  и било от това.Изчезнаха  си сами.
Потърси и в търсачката имаше и други такива теми. Peace
Виж целия пост
# 3
      Не знам какво да те посъветвам . Но най-добре се консултирай с педито пак и отиди в ХЕИ да ви звемат там секрет. Ще ви направят и посявка. А защо Фусидин, бяха ви го изписали ли?

Ами грешката е моя. Мажем с Фуксин по съвет на педито, а не с Фусидин.
Виж целия пост
# 4
Секрет от носа могат да вземат във всяка лаборатория, без да се налага да купуваш каквото и да било
Виж целия пост
# 5
Кръвно изследване за стафилокок се прави в една лаборатория в София, ако искаш мога да ти дам координати, но в случая мисля, че е бебешко акне, на Явчо стояха с месеци тези малки пъпчици  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия