За първия цикъл след раждане със секцио

  • 28 974
  • 18
Здравейте момичета  Hug

Родих преди 40 дни чрез секцио. Преди 2 дена ми дойде първия цикъл, който е доста обилен и днес забелязвам нещо подобно на съсиреци. Тревожа се това дали е нормално, т.к. до преди забременяването цикълът ми беше оскъден. Лохиите ми почти напълно се бяха изчистили до 40-тия ден. Кърмех само през първите 2 седмици.Моля да споделите как беше при вас- колко време продължи кръвотечението и кога е започнало да намалява?

Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 1
Лохиите ми бяха много оскъдни и много кратки(не си спомням обаче до кой ден).Кърмих до 40 ден и на 50 ден след секциото ми дойде първия цикъл.Това със съсиреците може да е още изчистването(т.е. лохиите).Не съм много компетентна,но така си мисля.Относно цикъла моят преди да родя беше по продължителен,а след раждането стана по кратък( 4 дни) и обилен само първите 2 дни.
Сега не знам след това раждане какъв ще стане.
Виж целия пост
# 2
Нормално е да ти е по-обилен цикъла след раждане първите няколко пъти докато се регулира . На мен ми дойде за първи път чак 9 месеца след раждането , може би защото се кърмим още , и ми беше направо кръвоизлив .
Виж целия пост
# 3
И моят мензис стана по-обилен и продължителен след секциоto. Неприятно е, но май - неизбежно...  Peace
Виж целия пост
# 4
Нормално е-не се притеснявай и при мен беше доста обилен, но само първите 2-3 цикъла след секциото-после всичко се оправи и съм както преди........
Виж целия пост
# 5
на мен първия цикъл ми трая 10 дена при това мноооого оболно със съсиреци, но като цяло нямам промяна от преди да родя, това че съм секцио не ми се е отразило на цикъла, единственото което май се е променило че ме боли по малко корема, което ме прави много доволна
Виж целия пост
# 6
Няма нищо общо с кърменето. На мен ми дойде точно след като се изчистиха лохиите, на 40-тия ден. Няма никаква разлика от преди да забременея - нито като продължителност нито като количество. Иначе кърмих 4 месеца и половина.
Виж целия пост
# 7
На мене ми дойде 4 месеца след като родих.Беше страшно обилен,с много съсиреци SickПродължи около 8 дена.Вторият път вече си беше нормален PeaceРазликата от преди да родя е ,че сега ми идва без грам болка Laughing
Виж целия пост
# 8
Дойде ми 3 месеца и половина след секциото! Лохиите след ражданто ми бяха много оскъдни, да не кажа че почти липсваха! Първият ми цикъл не беше много обилен, но втория  Crazy
Виж целия пост
# 9
Пет месеца след секциото ми дойде напълно нормален цикъл,както преди да забременея.Не вярвам да има връзка с това,че все още кърмя newsm78!
Виж целия пост
# 10
лохиите бяха за кратко време - може би 25-30 дни. цикъл дойде на 8-я месец след като драстично намалих броя на кърменията. за 2-та цикъла, които имах след секциото (сега пак съм бременна) мога да кажа, че бяха много по-оскъдни и изобщо не-болезнени в сравнение с предишното нетърпимо положение - пиех капки, бъркани в аптека и пак едва се влачех.  дай боже и след второто да запазя подобрението.
Виж целия пост
# 11
При мен лохиите спряха към 20 ден след секциото, но още нямам цикъл и направо взех да се притеснявам. Успокоява ме само това, че още кърмя.
Виж целия пост
# 12
При мен лохиите бяха  около 15 дни, а на 40 ми дойде... и определено беше много по-обилен от обикновено. Но ва 3 път вече се регулира. 
Виж целия пост
# 13
Дохде ми веднага след като ми спряха лохиите и наистина беше по - обилен, но в последствие се регулира.
Виж целия пост
# 14
лохите ми спряха на около 50-тия ден, обаче още не ми е дошло и аз кърмя newsm78
дано не е много обилен, че както и без това висях в WC-то сега не ми се мисли..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия