Кожено палто?

  • 1 520
  • 7
Ей, като тръгна да търся нещо конкретно и всичко ми се изпарява от мозъка..... Искам да си купя кожено палто - по-точно кожухче - с косъма навътре, с хубава яка, с дължината на нормално сако. Обиколих "Витошка", "Солунска" и "Патриарха", "Пиротска"....нищо!
Ако се сещате за някой магазин за кожи, свиркайте, моля ви!
Виж целия пост
# 1
Ако не ти е много накипяло изчакай коледния базар в НДК - след 1 седмица мисля, че почва. Иначе бих те посъветвала да видиш  в подлеза на НДК и в двата базара, а и в частта, която се пада точно под спирката на трамваите има много сергии с кожени дрехи. Някои са наистина хубави. Ценното на Коледния базар ще е, че ще имат отсъпки. Поне аз оттам винаги си купувам хубави кожени якета на някакви смешни цени. Има и такива каквито ти търсиш.
Виж целия пост
# 2
Еее, нещо не сте ме разбрали - не искам "кожено" яке от сергия! Точно на "Произведено в Б-я" си харесах едно кожухче, но докато се наканя, то свършИ....Освен да изчакам, макар че не ми се вярва пак да го има същото.... Благодаря за идеята, все пак!
Виж целия пост
# 3
Н Витошка в магазина за кожени палта гледа ли? Там има толкова много и хубави, има и къси, всякакви...
Аз си купих от магазина на Мария Луиза, до Халите, на спирката на трамвая в един базар, има щанд с много палта, само кожени, много хубаво дълго палто с голяма ефектна яка от бяла лисица. Около 500 - 1500 лв са им цените, в зависимост от дължината и кожата. Ти какво имаш в предвид с косъма на вътре, не разбрах?
Виж целия пост
# 4


Това си взех аз от Кожено царство.Много съм доволна от фирмата.взеха ми мерки и ми го ушиха.Но не е софийска фирмата.След 4 дена ми се обадиха да си го взема.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ходих и на "Витошка", и на "М. Луиза" до Халите, и в Халите, и къде ли не. Търся нещо като това, на снимката, само че кафяво. Утре пак се пускам, ама на къде?....
Виж целия пост
# 6
Ходих и на "Витошка", и на "М. Луиза" до Халите, и в Халите, и къде ли не. Търся нещо като това, на снимката, само че кафяво. Утре пак се пускам, ама на къде?....
Е баш в магазина на Витошка гледах такива, имаше и кафяви - няколко, миналата семица.
Виж целия пост
# 7

[/quote]
Е баш в магазина на Витошка гледах такива, имаше и кафяви - няколко, миналата семица.
[/quote]
Имаше, но са някак си накъдрени по края и съм като балеринка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия