Коледни подаръци за нашите майки 50+

  • 4 089
  • 44
Вие какво ще им купувате?С майка ми имаме коренно различни вкусове за дрехи и аксесоари.Нещо за домакинството ще го приеме като обида.Остава козметика с единствения проблем,че не мога да си позволя парфюм или Клиник за 120,тъй като,за щастие,имам много хора,на които да правя подаръци за Коледа,имен ден,РД...Някакъв крем,може би,този новия на Нивея  newsm78 Много ме е яд,като кажат крем за жени над 35 и край,все едно спираш да си жена след тази възраст.А между 35 и 55,примерно, има голяма разлика,няма ли нещо специално за 50 и кусур?Вие решихте ли вече с какво ще радвате майки и свекита?
Виж целия пост
# 1
   Свекито я зарадвах точно с такова кремче против бръчки-за +35 год.
   Тя много се зарадва на този подранил коледен подарък.
   Иначе за празници съм и купувала комплектчета на  B.U.,хубави ръкавици,
   импровизирани комплекти-лак,червило и още някоя дреболия.
   Каквото и да и подариш ще се зарадва много.    Hug  А ако има и цветя...  bouquet
Виж целия пост
# 2
аз на мама и подарявам най вече дрехи .
Виж целия пост
# 3
Шал ми се вижда добра идея. Пашмина примерно. И 10 да има няма да й е излишен.
Аз съм на парфюм за мама и кремове за свекърва ми тази година.
Виж целия пост
# 4
мисля, че на Oil of Olaz имаШе крем zа жени 50+
Виж целия пост
# 5
http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/franchise.asp?idObjLien=%7B … 2D569EEABF5E42%7D
това е за след 50
Виж целия пост
# 6
Моята майка още не е на 50  Laughing Почти винаги я питам какво иска и така съм сигурна, че ще получи каквото и харесва на нея. Подарявала съм и - парфюм, часовник, чанта и т.н. всичко по неин избор, да няма после хър-мър.  Peace
Виж целия пост
# 7
Ако се чудиш за кремче, с радост ти препоръчвам Гарние, с череша, струва към 13 лв.
Досега съм го подарявала на две дами, и двете останаха възхитени, кремчето е добро, и цената му също.
Виж целия пост
# 8
Ако се чудиш за кремче, с радост ти препоръчвам Гарние, с череша, струва към 13 лв.
Досега съм го подарявала на две дами, и двете останаха възхитени, кремчето е добро, и цената му също.
Мерси за идеята, ще го закупя на кандидат свекито  Flutter тя заслужава
Виж целия пост
# 9
Майчица за съжаление нямам........ Cry
На свеки бих подарила някаква козметика: крем за лице, шампоан и душ-гел или нещо такова.
Виж целия пост
# 10
Подарявала съм какво ли не-кремове за над 35г,парфюми,нещо за домакинството-зависи-всяка знае какво има и какво няма майка и,или пък на какво би се зарадвала,какво и се иска да има  Naughtyобаче все не намира време да си го купи
Виж целия пост
# 11
крем за лице на нивея дневен и нощен.........против бръчки ще получи мама,а за свеки все още съм в размисъл Confused
Виж целия пост
# 12
На майка ми съм й харесала едно голямо екзотично растение в саксия.  Wink
Виж целия пост
# 13
Уред за масаж съм намислила да й взема. Много я боли гърбът.
Виж целия пост
# 14
Преди десетина дена майка ми си хареса ботуши и чанта към тях.Решила съм да й ги купя.На свеки-GSM(старият не функционира вече).
Аз съм по-скоро практична,подарявам това,от което съм разбрала,че човек има нужда Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия