Ще ви вдигнат ли хазяите наема заради ЕС?

  • 1 810
  • 29
Питам, защото нашите още от средатат на септември ни предупредиха, че от 01.01.07г. ще има увеличение, което ще обсъждаме. Ние мислим да се местим, но все пак ми е чудно какво общо има Европейския съюз ?! При вас как е и с колко ще ви го вдигнат?
Виж целия пост
# 1
Нашият май няма да го вдигат:) Той и без това си е достатъчено висок  Crazy
Виж целия пост
# 2
Ами нищо общо няма едното с другото, но то в БГ все си търсят поводи да вдигнат цените.
Виж целия пост
# 3
Ами нищо общо няма едното с другото, но то в БГ все си търсят поводи да вдигнат цените.
Виж целия пост
# 4
НЕ вярвам от 1 януари да го вдигнат. Предполагам, че ще изчакат да изтече договора. А наемът ни и бездруго е соленичък.
Виж целия пост
# 5
Предполагам, 4е ще се вдигнат наемите  Peace
Виж целия пост
# 6
Единственото логично вдигане на наемите е при повишаване пазарната цена на имота. И как точно за един - два дни или просто от факта че сме в ЕС, ще се вдигне тази цена? Доста се спекулира с цените, както на имотите, така и на всички стоки, но така и не е много ясно какво точно ще се случи.
Виж целия пост
# 7
Ще го вдигнат и още как?! Само да изтече срока на договора и веднага ще бъде завишен.  Rage Друг е въпросът как ще го плащаме......................... smile3515
Виж целия пост
# 8
ами,то миналата година не влезнахме в ЕС,ама хазяйката ни вдигна наема,та сега ли няма да го вдигне Thinking.само незнам,ако всяка година го вдига,какво ще стане newsm78
Виж целия пост
# 9
Не е нужно оправдание-вече го вдигна/не и стигали парите/,ами ние...да го ду....ме
Виж целия пост
# 10
Ние подписваме всяка година едногодишен договор. Та, тази година хазяйката ни съобщи, че ни увеличава наема, с уговорката, че ако се вдигнат наемите след 01.01. ще го увеличи още. Явно е настанала някаква психоза при наемодателите заради влизането в ЕС. Те какво си мислят, влизаме и айде двойни наеми.
Виж целия пост
# 11
Ами нищо общо няма едното с другото,

има, имаааааааа...има и то много общо.  Tired
Да се надяваме, че няма  Praynig
Виж целия пост
# 12
Нашия вече го вдигнаха, Twisted Evil но не мисля че е заради ЕС
Виж целия пост
# 13
Засега не име е хрумнало увеличение,ама да видим newsm78
Виж целия пост
# 14
ние януари мислим да се изнасяме, но хазайката каза че ще вдига наема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия