Сметките за ток

  • 2 307
  • 30
Здравейте мами,
искам да попитам какво ви представляват сметките за ток и доволни ли сте от цифрите.
Питам защото мойта сметка за ток е то4но като касов бон от бензиностанция Шел,никаде не пише дневна,нощна нищо.
Пише: клиентски номер............
          Електроенергия
          Коли4ество   1
          Сума за плащане........
          Обща стойност:
          Обл. стойност:.......
          ДДС-20%.......
          Сума за плащане....
         Обща сума............
         В брой......
          Полу4ил
          името ми
          Касиер
 
Това е което пише изкам да питам вси4ки какво представляват вашите сметки за ток,съжелявам 4е не мога да ви пусна снимка да я видите моята но съм я преписала дословно
Виж целия пост
# 1
Мхда, и моята сметка за пръв път този месец е така, и аз се чудех. Може да си провериш в нета КВ. Peace
Виж целия пост
# 2
За да знаеш каква е дневната и каква нощната консумации и сметки, трябва да разгледаш съобщението за тока, а не касовата бележка.
Виж целия пост
# 3
да, де, ама откак е Е-Он нямаме никакви съобщения, аз пък плащам през ипей и ела да видиш-един документ нямам, че съм платила  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
да, де, ама откак е Е-Он нямаме никакви съобщения, аз пък плащам през ипей и ела да видиш-един документ нямам, че съм платила  Mr. Green
Ти това не трябваше да го казваш, че тук може да има някой Ишпион и сега да те привикат  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
да, де, ама откак е Е-Он нямаме никакви съобщения, аз пък плащам през ипей и ела да видиш-един документ нямам, че съм платила  Mr. Green
Е, така не може. Я подай една жалба в КЗП. Иначе във банката се пази копие на документ, че си платила, така че споко.
Виж целия пост
# 6
Вече няма дневна, няма нощна - всичко е на една цена.Затова!
Виж целия пост
# 7
Има си и дневна и нощтна тарифа.
Виж целия пост
# 8
да, де, ама откак е Е-Он нямаме никакви съобщения, аз пък плащам през ипей и ела да видиш-един документ нямам, че съм платила  Mr. Green

През ePay няма как да имаш документ, че си платила - те не са краен получател на сумата, за това не могат да ти издадат фактура. Доказването става с банково извлечение за съответната дата - там ще си пише за какво са ти дръпнати паричките от картата и никой не може да ти го оспорва.
Виж целия пост
# 9
Здравейте,
пак си има дневна и нощна тарифа на тока,но на тази касова бележка никаде не пише киловатите,както при старата бележка,та по този въпрос някои може ли да ми каже как 4овек може да си провери сметката за тока.
Та те така могат да ни надписват киловатите колкото си искат егати безобразието #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Ние сме на EVN и предишните им касови бележки си имаха дневна и нощна тарифа. А този месец смениха графика на плащане и още не сме видели бележките, но пък очакваме сериозни сметки  #Cussing out. Така де, и те са хора, и те искат коледни премии  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Мисля че махнаха нощната тарифа още през октомври, или се лъжа нещо?
Виж целия пост
# 12
Мисля че махнаха нощната тарифа още през октомври, или се лъжа нещо?
Не, има си нощна.
Отпаднаха евтините 75 кв в началото.

Днес четох на сайта в който си проверявам сметката, че само за Октомрви ще бъдат така бележките, и по пощата ще се получат изразходваните КВ.
За другия месец вече ще си има на бележката всичко.
Виж целия пост
# 13
Явно пак не съм в час  Laughing.

Та те така могат да ни надписват киловатите колкото си искат егати безобразието #Cussing out #2gunfire

Не могат - нали имаш електромер. Отиваш, проверяваш и готово Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Големи са мошенници!!! Ние до сега плащахме около 20 -25 лв. Сега след промените, вечевтори месец плащам по 40 лв. Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия