za6to ne`zabremenqvam???

  • 1 592
  • 9

zdravejte! kogato reshihme da si imame bebe prosto sprqhme da se pazim...i taka dve godini maj stanaha.ne go razglezdame kato seriozen problem , no vremeto minava dosta byrzo...
kogato sega razbiram,4e vsyshnost e problem,se okazva 4e ima dosta neshta koito trqbva da se proverqt,dosta izsledvaniq i t.n. kak to4no da razbera dali ina problem? newsm78
Виж целия пост
# 1
Първо здравей и моля, пиши на кирилица.
Две години са страшно много време. Тук казваме, че след година /някъде дори се споменават 6 месеца/ безуспешни опити е наложително да се посети специалист. Той най-добре ще реши какви изследвания да направи и на двамата партньори - за мъжа е задължителна първо спермограма, а за жената са много -хламидии, хормони и т.н.
 Но съветът ми е щом са минали вече две години да посетите добър специалист. Той най-добре знае какво да предприеме.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Пиши на кирилица.
1. Спермограма в клиника по стерилитет.
2. Тест за проходимост на тръбите.
3. Хормони.
Виж целия пост
# 3
Привет,

Момичетата вече са ти отговорили какво трябва да предприемеш... дано нямате сериозен проблем... и скоро да се радваш на едно малко съкровище.. Praynig
Виж целия пост
# 4
Обърнете се към специалист в клиника по стерилитет. Колкото и грозно да звучи думата. Факт е, че обикновените гинеколози колкото и добри да са те, нямат много опит в тази област. А и предостатъчно време сте губилив очакване да станат нещата.
Виж целия пост
# 5
Защо преди да тръгнеш на изследвания само за месец не пробаш да мериш Т., да вземеш тестове за ову и да правите секс в най-подходящите дни? Опитай, може и това, че не улучвате овулация да е проблем.

Иначе и аз се присъеденявам към останалите момичета-специалист, хормонални, спермограма, фоликулометрия няколко месеца.
Виж целия пост
# 6
Защо преди да тръгнеш на изследвания само за месец не пробаш да мериш Т., да вземеш тестове за ову и да правите секс в най-подходящите дни? Опитай, може и това, че не улучвате овулация да е проблем.

Иначе и аз се присъеденявам към останалите момичета-специалист, хормонални, спермограма, фоликулометрия няколко месеца.

Точно и аз същото си мислех. Те две години не са се пазили, но каква е гаранцията, че са нацелвали момента.
По добре няколко месеца да пробваш с тестове за овулация и да си следиш цикъла, след това се консултирайте със специалист.
Успех и дано се похвалиш скоро  Peace
Виж целия пост
# 7
А те специалистите обикновено оттам почват. Но след две години опити е повече от нужно да се знае как стои въпроса със спермитата. Защото тя колкото и да мери температура и пишка на тестове, ако там има проблем... Важно е да знаете с какво се борите и да действате. Чакането сте го изчакали достатъчно.
Надявам се проблема да е лекопреодолим и скоро да се похвалите!
Виж целия пост
# 8

Благодаря ви много!!!!! Какво точно е фоликулометрия? Знам какво е фоликул, разбира се, нотази "метрия"  не ми е ясна!!!! Тест за овулация съм си правила един месец,но сутрин, а разбирам че е по-добре следобед!Но спермограма определено не сме правили...Май е време! Ще действаме!!!!!Още веднъж благодаря!!!
Виж целия пост
# 9
Със специален апарат се измерва големината на фоликула. Ходи се обикновено няколко дни преди предполагаема овулация и лекарят с точност може да ти каже кога да правите секс. Прави се с вагинален ехограф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия