За кафявите петна по лицето...

  • 573
  • 7
има ли лек?

Или изчезването им е въпрос на време? newsm78


Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Въпрос на време е да изчезнат след раждането.На мен много гадно петно ми излезе над горната устна,все едно като мустаци беше,но изчезна май скед като спрях да кърмя.Не се притеснявай за това,ще се махнат.
Виж целия пост
# 2
не винаги се махат,така са ми казвали познати...
но имаше едно интервю с Рени-питаха от коя процедура която се прави в козметичните салони е най-доволна и ефективна и тя отговори за тази която и е изчистила петната от лицето,които са се появили по време на бремеността... Peace
не помня каква точно каза че е ...
Виж целия пост
# 3
ако са от бременността, изчезват след това, но ако не са от бременността, вече е по- сериозно и там трябва да се намеси дерматолог, не аз Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Въпрос на време е Peace
Виж целия пост
# 5
Аз по време на бременноста нямах,сега обаче имам Sick.Питала съм по козметичните салони,препоръчват химичен пилинг,но аз още не смея.Надявам се някоя мама,която го е прилагала да се включи с резултат  bouquet
Виж целия пост
# 6
..аз съм с кафяви петънца по лицето, но не са ми от бременноста а се появиха малко преди да забременея Sad ходих на дерматолог и сега се мажа с "Mela-D" на La Roche...вече почти месец и мисля 4е има ефект, макар и малък Peace
Виж целия пост
# 7
Въпрос на време е да изчезнат след раждането.На мен много гадно петно ми излезе над горната устна,все едно като мустаци беше,но изчезна май скед като спрях да кърмя.Не се притеснявай за това,ще се махнат.

И на мен ми се появиха точно там няколко петънца за пръв път сега през лятото и стоят точно така! Само, че аз не съм забременявала  newsm78  Може да е от слънцето... Някой има ли идея от какво друго може да се получат такива петна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия