Препоръчайте пералня със сушилня.

  • 653
  • 8
Моля:)
Виж целия пост
# 1
 Peace   INDEZIT модел WIDE 127 - такава е моята и съм много доволна, но мисля че още не ги внасят от този модел /той е с електронен дисплей/, но със сигурност знам че в Техомаркет и Технополис има с механично регулиране т.е. предходния модел. Ние  си я купихме от магазин с транспортни дефекти - само отгоре е малко одраскана и това й е дефекта, но струваше 520лв, а такава в Техномаркет и Технополис е около 1000-1200лв. Незнам от къде си , но провери дали имате такива магазини. Знам със сигурност, че в София, Варна и Шумен има.
Но да се върна на пералнята - доволна съм хубава работа ми върши.  HugИма такива и Аристон.
Виж целия пост
# 2
2 в 1 не е добър вариант за каквото и да било, но ти си знаеш с какви средства и място разполагаш
Виж целия пост
# 3
Имам Зануси и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 4
INDEZIT - имам такава от 10 години и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 5
Моя приятелка препоръчва ARISTON , а аз да се абонирам за темата, че и мен ме вълнува.
Виж целия пост
# 6
Знам ,че две в едно не е най-добрия вариант , но нямам място за двете поотделно.А къде в София има магазин за такива с транспортни дефекти?Не се бях сетила да проверя там.
Виж целия пост
# 7
и в Технопилис-а има и в Техномаркет има уреди с тр. дефекти. Не са приятна гледка  Naughty
Виж целия пост
# 8
Моля всички, които дават препоръки за уреди освен модела да кажат няколко думи за предимствата на техния уред или какво в процеса на ползване не им допада. И друго за какво да се следи когато избираме?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия