Без повече такава мъка, а седмица огряна с много Коледни светлини 11.12.-17.12

  • 12 507
  • 279


 HugДобро утро!
 HugДобър ден!

На всички пожелавам да изживеем една прекрасна седмица, само с хубави новини и празнично настроение.
ПО КОЛЕДА СЕ СЛУЧВАТ ЧУДЕСА !!!
НЕКА И ВЪВ ВАШИЯ ДОМ ДА ДОЙДАТ ТЕ, ПОВИКАНИ ОТ ВАШИТЕ НАДЕЖДИ И ЖЕЛАНИЯ ЗА ПО-ДОБРО, ЗА ЗДРАВЕ НА ДЕЧИЦАТА И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ Laughing
Виж целия пост
# 1
Еййййй, нямате търпение да се проявите...коя ще превари... 23:57  Joy

Добро утро и от мен. По-малко ядове и повече успехи през новата седмица...

А аз тази седмица се прибирам у дома...юхууу newsm44
Виж целия пост
# 2
Добро утро! Hug
Zhivko,все не можеш да се уредиш с темата. hahahaЛек път.  bowuu Peace

Пожелавам на всички сбъдване на най-съкровенните желания.
Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
    Добро утро, добри ми народе! Лек ден и по-весела седмичка. В 4.00 нямам никакви шансове да открия нова семична тема.
Виж целия пост
# 4
Zhivko, Wolf хайде не се сърдете, другия път ще сте вие Peace
 Не се надпреварвам, а трябва да си имаме седмична темичка.
Ако знаех, че имате hahaha такъв мерак Wink

Хайде лек ден и от мен Laughing Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
   Спокойно, Росониери. Такъв мерак нямам. Просто се събудих от болки в ставите и пръстите Shocked Когато се бъзикам, т. е. почти винаги, ще слагам тоя знак,  Shocked защото при чатене се губи интонацията и не винаги  Shocked е ясно Shocked
Виж целия пост
# 6
Добро утро! Grinning
Успешна седмица ви желая! HugНие днес тръгваме да търсим елха,че малката няма търпение вече.Имаме изкуствена,но не я иска.Искала елха,висока до небето. hahaha
Виж целия пост
# 7
добро утро
като гледам в нашата Къщата все ранобудни
Wolf добре че стави те болят а не други нещо Wink пък и не се оправдавай де що до 4-ри си буден Wink
във връзка с това напоследък след като станах мама, ч(е и двойна - все се сещам за приказката "дано ти се случи това дето ти го мисли жена ти, а не това дето го мисли майка ти"

Аз желая на всички здраве и много щастие. Да има сълзи от щастие, а не от мъка...
Болните да оздравяват, а здравите да бъдат такива винаги!

ЖИВКО, лек път и да се прибереш жив и здрав, да нагушкаш децата, че и жента!

ИГИ, лека и хубава седмица, малкия ти мъж да е добре и все по-добре да става. Целувки и пиши, защото те мислим и- и теб и децата!
Виж целия пост
# 8
   Катнаден, не стоях до 4ч, станах в 4ч. Пък мама Кали се разболя от тихия бяс. Купи си гоблен. Сега догато го свърши - 1 голяма тенджера боб, после 1 голяма тенджера леща и отначало Joy Като я питам нещо, отговаря :"Тихо, че броя!". Дотук се вижда зеленина и ствола на едно дърво. Joy
Виж целия пост
# 9
Добро утро и лека седмичка от мен Simple Smile
Аз така хубаво си починах през почивните дни, като никога Simple Smile Сега с нови сили се захващам с работата...
Виж целия пост
# 10
Добро утро мили мами и татковци!!!
Пожелавам на всички една седмица изпълнена само с хубави събития, с много усмивки, със здрави деца и любящи половинки!
А за нас си пожелавам Мими да спре пристъпите, да не я боли коремче и зъбки и да спи хубаво нощем (щото тази нощ пак ни направи диви и щастливи). Търся си рехабилитатор за мен или спонсор за масажен пакет услуги от сайта който пуснахте за подаръци  Wink

Иги, Наде да са ви здрави слънчицата и да се подготвяте за една прекрасна Коледа с тях!
Искам да попитам какво става с ТедиВас? Кога е термина й, как са децата? Надявам се всикчо да е ОК при тях Simple Smile
Ако някой се чува с нея предайте й моля най-сърдечните ми поздрави !
Виж целия пост
# 11
Ох Волф умрях от смях - аз с този форум забравих за моите гоблени. Покани мама Кали в темата за гобленарите /мъже и жени/. На моя кум тъщата вкара една палма в морето вместо на острова, та се получават и такива неща.




Приятна седмица на всички - само положителни новини.
Виж целия пост
# 12
Лека и здрава седмица и от мен!
Ние вече украсихме елхата.  Ради беше много щастлива. Аз дори не очаквах да  прояви някакъв интерес, но децата си знаят.
Незнам за Ради, но ако знаете аз какъв списък съм си приготвила за дядо Коледа. Моя дядо Коледа, каза, че не можел да чете, но ще чакам, ще видим

Виж целия пост
# 13
Весела седмица и от нас! Hug
Виж целия пост
# 14
     Моята мама вчера ми направи подарък, който много ме трогна. Изровила ми бебешкото шапче и отрязала сребърната паричка и мънистото да ми ги даде. Мънистото, синьо непрозрачно с формата на домат сорт "Рома" с дупчица в горния край и пробитата сребърна паричка се закърпват отпред на шапчето против уроки. Само че мънистото паднало от масата и не можахме да го намерим. Капанските черги са много шарени. Тая сутрин като си сложих цайсите на работата- що да видя. Паричката е 5 канадски цента от 1912г. От другата страна има една коронована особа и нещо Георгиос ли какво пише. Ех, ако можеха вещите ни да говорят- колко ли е странствало това петаче 46г докато дойде в Делиормана. А последните поне 46г е престояло в раклата на мама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия