Гънките по крачката.

  • 650
  • 13
От самото начало имахме огледално по 3 гънчици на крачката, но от седмица забелязах че едната над колянцето е изчезнала.  Педиатърката ми каза че нямало проблем. При вас как е?   
Виж целия пост
# 1
И при мен се беше получило същото но като го заведох на педиатър се оказа че няма проблем. Не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 2
Такова разминаване на гънки има при моята Божидара,че не е истина.Въпреки,че свекърва ми каза,че няма проблем/тя е педиатър/аз два пъти я водих на ортопед,който също потвърди Peace.Така,че не виждам място за притеснения!
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай,и на моя син се разминаваха гънките,не е проблем...така каза ортопеда Peace
Виж целия пост
# 4
И на моя син се разминаваха, но ортопеда каза, че в 99% от случаите няма проблем.  bouquet
Виж целия пост
# 5
 на дъщеря ми гънките много се разминават, водила съм я при трима ортопеди и тримата казаха че няма проблем
Виж целия пост
# 6
Благодаря , дано няма проблеми  bouquet
Виж целия пост
# 7
И при двете ми дъщери имаше голямо разминаване и в броя и в местоположението на гънките. Водила съм ги на ортопед, правиха им и рентгенови снимки. Слава Богу, нямаше проблеми. Но аз съм си паника по отношение на здравето на децата и затова проверявам. Моят съвет е за твое успокоение да отидеш на ортопед!
Виж целия пост
# 8
И при моя син имаше разминаване,и аз се притеснявах докато не отидох ме на доктор.
По добре отидете ,така ще си спокойна.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Разминаването на гънките не е критерии за луксация.Но задължителния преглед при ортопед ще ти разсее черните мисли Wink
Виж целия пост
# 10
Това с гънките е отживелица,в момента може да служи само ориентировъчно,но не и като критерий за диагноза луксация.Ехографско изследване ще покаже най-точно,поискай направление за ортопед.
Виж целия пост
# 11
Това с гънките е отживелица,в момента може да служи само ориентировъчно,но не и като критерий за диагноза луксация.Ехографско изследване ще покаже най-точно,поискай направление за ортопед.
Напълно подкрепям- за мен преди 29г. една "кадърна"лекарка е заявела, че единия крак ми е по-дълъг от другия #2gunfire-майка ми си е изкарала акъла.
Че то нищо в природата не е огладално,камо ли пък у човека-не се притеснявай-отиди при ортопед за да се успокоиш Hug
Виж целия пост
# 12
При моите деца е нямало проблем,в смисъл ,че никога не са се разминавали гънките.
Мисля,че след като си притеснена трябва да вземеш от педито направление за ортопед.
А също така мисля,че се полагаха задължителни прегледи но не се сещам за каква възраст ставаше дума................ newsm78
Виж целия пост
# 13
Мисля че няма от какво да се притесняваш. И дъщеря ми има асиметрия на гънките.
Но ако не сте ходили на ортопед най- добре отидите. На вашата възраст дори е задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия