Стана ми толкова мило!

  • 1 551
  • 19
В петък бях на фирмен купон и се прибрах 2ч. вечерта.Отидох да си лягам и сварвам следната картинка дете разположило се по диагонал на спалнята и баща с единия крак на земята спят кротко. Толкова ми стана мило и се просълзих. Дълбоки мисли не ми дадоха възможността да заспя още един час.
Стигнах до извода , че  това е смисъла на живота и достигане на истинското щастие.
А вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...
Виж целия пост
# 2
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...
Взе ми думите от устата.  Peace
Редовно при такива картини се просълзявам.
Виж целия пост
# 3
мдааа - и аз тъй...
Виж целия пост
# 4
Скоро излизах по женски, оставих и двете деца на мъжа ми, оставих и храна и списък почасово какво да прави. Списъкът не беше изпълнен. Резултатът: Две уморени от игра с татито и заспали с дрехите си деца на килима в хола и в последствие пренесени на спалнята. Как да го упрекнеш, че не е спазвал графика, нали резултата е налице - живи и здрави ангелчета, поиграли на воля с тати. Неповторимо изживяване, вечерта ми бе пълна.
Виж целия пост
# 5
 Охх, наистина само тези мили жестове са с състояние да ме разчувстват и просълзят Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...
Взе ми думите от устата.  Peace
Редовно при такива картини се просълзявам.
На новото година с нов късмет започваме да работим по въпроса. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes
Това наистина е мило!Да се случва на повече хора да се радват на такава гледка!
Виж целия пост
# 9
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes
Наистина това е подаръка на живота. Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
И аз се размазвам, като видя мъжа ми как си играе с малкия, как се смеят и се радват. Като ги гледам отстрани се чувствам голяма щастливка, че са моето семейство и аз съм част от техния живот. Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ... 
Почти цяла лента изщраках в снимане на тази мила картинка.Баща,8-9 годишно дете и бебе на няколко месеца.Много затрогващо.
Виж целия пост
# 12
И за мен това е смисълът на живота... Hug
Виж целия пост
# 13
Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 14
всеки път когато се прибера след нощна смяна и видя тати с дъщеричката гушнати и да спинкат се просълзявам.седа и ги гледам и си мисля колко щастлива жена съм.а,по въпроса за още едно,дай боже всекиму Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия