За фотоепилацията пак?!?

  • 2 238
  • 4
Здравейте момичета. Много изчетах за тази фотоепилация и в крайна сметка реших да преброя гласовете за и против нея. Все пак излиза доста пари и ако няма ефект...
Виж целия пост
# 1
Хубава тема, но май повечето мами са използвали лазерна епилация, или поне съм останала с това впечатление.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Здравей. Ще си поzволя да дам мнение, zаЩото съм я пробвала. Първо да отбележа, че може би не мога да бъда критерий, zаЩото явно или на мен не ми действа, или не съм била при който трябва. понеже не съм от София, и Стара Загора ми бе най_блиzо, раzбрах zа център zа фотоепилация на бул. Цар Симеон Велики 100. направих 3 процедури, zа година и половина, понеже не съм често в България. След това раzбрах от моята коzтичка в Хасково, че при нея идва жена от Пловдив всяка седмица, която прави фотоепилация и каzа, че въпроснта епилация в Ст. Загора всъЩност е лаzерна, не фотоепилация. Убедих се да пробвам, zаЩото бях убедена в действието на фотоепилацията. доста пари дадох, направих процедури на горна устна, брадичка, миШници и ръце. тук трябва да отбележа, че явно въпросната Жана от Пловдив е прекалено некадърна, ЗаЩото не си свърШи работата както трябва, макар и с правилия апарат, който съм виждала на снимка във вестник "Лечител". реzултат на горна устна_никакъв. брадичка_от 3 косъма, коидърпах с пинсета_станаха на 20, сега дори повече. МиШници_реzултат нулев. Ръце_тук положението беШе трагично. като иzклучим, че реzултата беШе нулев, тя просто ме обеЗобраzи. иzгори ми целите ръце, като каzваШе, че няма проблем и Ще отминат. 6 месеца след това бях с невероятни белеzи, които Ще си нося цял живот, а скъпата професионалистка твърдеШе, че на са от нея и сама съм си ги причинила. при нея направих около 5_6 процедури. В началото твърдеШе, че след теzи процедури, косъм няма да имам. после иzведнъж zапя друга песен и твърдеШе, че било индивидуално и можело и 20 процедури да са нужни. това ми беШе и последната среЩа с таzи особа. след това намерих друга жена, пак от Пловдив, която идва в Хасково веднъж седмично, но в друго студио. тя ми се стори доста по_компетентна. когато ми видя ръцете, каzа, че определено са белеzи от фотоепилация, ЗаЩото явно бяха отбеляzани самите платки. предложи ми да направя 4 процедури, след които всичтрябваШе да е приклучило. успях да направя само 3, тоzи път само на лицето. ами реzултат не виждам. в смисъл, космите не са ми като преди 3 години, но все оЩе си имам. по_фини са, но си имам. от проблем горна устна, сега брадичката ми е по_голям проблем. в момента имам и хормонални проблеми, и zатова от година не съм пробвала повече, но по време на процедурите бях добре, zаЩото си бях правила точно преди това хормонални иzследвания. а преz цялото време чувах как всички след 4 процедури и оставали беz косми. моят иzвод е, че е строго индивидуално. при някои действа, при някои не. zапочвам да се zамислям, дали лаzерната епилация не е по_удачна zа мен. ако имаШ повече въпроси, може и на лични, zа да не раzводняваме тук темата.
съжалявам, че стана толкова дълго 
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от мен! Коментара ми е, че ефект няма  newsm78 може и да има, но е незначителен.Направих си фотоепилация на горна устна 3 процедури през 10 дни. Според докторката съм имала детски мъх и това било излишно да го правя, но пък избора си бил мой. Сега може да се каже че нямам косъмчета защото ги постригвам. А цените са 5лв на щтракване има и 3 представки в зависимост от зоната. На горна устна ми направи 5 щтраквания 1 път защото е с малка представка и после по 4 щтраквания на процедура.  Sunglasses Аз не съм критерии много ясно, а на другите зони може да е по трайно знам ли? Имай предвид, че ако решиш да си правиш фотоепилация е хубаво сега да я направиш, защото лятото не е хубаво.
Виж целия пост
# 4
3 процедури за година, 3 процедури през 10 дена...
На мен пък ми казаха, че трябва да си правя по една процедура всеки месец-месец и половина. Общо трябва да стигна до към девет процедури, но съм минала 6 засега. Вече два месеца и нещо не съм ходила и съответно ми поотраснаха косъмчетата - та като ги гледам - има едва минимален ефект досега, а ми остават само три процедури  Confused
След процедурите опадват и се чувствам страхотно, но след месец - хоп изкачат, макар и да не са повече, но не ми се виждат и много по-малко... Това сигурно значи, че трябва цял живот да давам по 30 лв на месец, ако искам да съм без мъхче?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия