Бебето ми непрекъснато се обръща-притеснение

  • 411
  • 3
Здравейте!Вече съм в началото на 8 месец.В началото до към 7 месец бебето ми беше седалищно разположено.След това се обърна с главата надолу.Снощи направо подивя,така се въртеше,че чак ми беше дискомфортно.Днес бях на лекар и се оказа,че пак се е обърнало седалищно.Лекерката се притеснява от факта,че много се върти и не се знае кога пак ще му скимне да се обърне по друг начин.Притеснява я факта,че не се знае тези негови завъртания какво правят с пъпната връв- дали не я омотава около врата си и да стане най- лошото.Много ме е страх.На някой случвало ли му се е така да съ завърта няколко пъти?Страх ме е,че може да си омотае пъпната връв около врата и..................не ща и да си го помислям.Моля ви,ако на някой му се е случвало подобно нещо да ми каже,много ме е страх.
Виж целия пост
# 1
Не знам какво да кажа, само че стискам палци да си се обърне както трябва и повече да не се върти. Едва ли в последния месец ще има тази възможност. Така или иначе нищо не зависи от теб, не можеш да му кажеш да спре, но е по-добре да мислиш позитивно и да не се тревожиш излишно. По въпроса с увиването на пъпната връв /първо лекарката е можела да ти го спести Whistling /, но ако е успокоение - голям процент бебета се раждат с увита пъпна връв, да не кажа даже над 50% , на Крис му беше цели 3 пъти увита, а всичко си беше наред, нито тоновете са падали някога, нищо! Просто не мисли глупости, а се успокой, всичко ще бъде наред! Пожелавам ти го! Hug И леко раждане! bouquet
Виж целия пост
# 2
Голямото ми детенце така се въртеше.
Пъпната връв беше около вратлето на бебчо  и в следствие на което се наложи доктора да приложи форцепс понеже се задушаваше.
А след като твоята докторка се е притеснила.Трябва много добре да те следи и ако се наложи планово секцио.
Виж целия пост
# 3
Дано твоето бебче,да се спре с главата надолу Rolling Eyes,мисля си че е добре по-честичко да следят тоновете,за да сте сигурни ти и доки че всичко е наред!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия