За ужасните условия в х-л Пампорово

  • 2 401
  • 20
На 8-ми декември бяхме компания в х-л Пампорово   bigdance2 и останах страшно разочарована от иначе 5 звездния хотел smile3517. В някои стаи парното не работеше, в друга беше запушена мивката, в нашата стая телевизора не работеше, нямяше и дистанционно, покривките на леглата - целите на петна и като цяло стаята си беше мръсна. А най-голямия ужас е, че басеина не можело да се използва без шапка, която ми продават за 15 лева  help Това има ли го по другите хотели бе хора, тия направо ме шашнаха???  newsm81 Да не говорим, че и клечки за уши нямаше, нито пък халати. Преди 2-3 години бях пак там, но не беше така. Е със сигурност няма пак да се излъжа!  Naughty
Виж целия пост
# 1
Колко платихте за цялото "удоволствие"? Confused
Съжалявам, че условията не са били добри, но се надявам, че сте си изкарали хубав празник Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Еее ти па са и клечки за уши искаш Mr. GreenТоалетна хартия поне имаше ли Twisted Evil

Съжалявам, че си останала разочарована, но понякога и това се случва.Важното е да си изкараш добре купона, пък за другото, майната му.
Макар, че нещо не ми се връзва - 5-звезден хотел и горното ти описание Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Потресена съм! Как може да няма клечки за уши!
Виж целия пост
# 4
И на мен ми се оплакаха вчера от този хотел.....и от цените също Mr. Green, май няма да си единствената, която няма да стъпи повече там Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Вие пък в най-тъпия хотел сте се забутали...по принцип му се носи кофти слава. Но в другите пък е прекалено скъпо. То...едното за сметка на другото май Confused
Дано поне сте се забавлявали!
Виж целия пост
# 6
Не ми се иска да оспамвам темата, но живо се интересувам дали има хотел в Пампорово с минерална вода ?

Иначе аз съм посещавала въпросния хотел "Пампорово" преди 5 години, когато беше съвсем нов и тогава всичко си беше наред. newsm78
Виж целия пост
# 7
Мисля, че не.
Районът няма тази екстра Simple Smile
Но пък наблизо е Девин, например Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Мисля, че не.
Районът няма тази екстра Simple Smile
Но пък наблизо е Девин, например Simple Smile


Да, вярно doh Много ти благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
За нищо Simple Smile
Предполагам знаеш, но все пак да кажа: за различните болежки има различни минерални извори, т.е. различни санаториуми, например в Нареченски бани е за хора с бъбречни проблеми, в Павел баня - за такива кат' мене с дископатии и др. подобни проблеми и т.н. Та, имай го предвид ако мислиш да посетиш санаториум Blush
Виж целия пост
# 10
Последно на Пампорово бях на екскурзия в хотел "Евридика" . Имам чувството,че по-добре са били условията  #Crazy
Три звезди,но си беше перфектен.
Виж целия пост
# 11
Имало е клечки за уши, значи.  Wink
Виж целия пост
# 12
ама хич не се учудвам на темата работих там преди 6г , ясна ми е картинката , всичко идва от собствениците , много са зле тези хора , особено жена му ....
а толкова добри специалисти минаха оттам и не успяха да ги задържат ,сега нямаше да бъде така
Виж целия пост
# 13
Аз пък винаги съм се чудела как държат контрол и качество на толкова много хотели, трябва яко ноу хау.
Може и да му е изтърван края, никога не съм ходила там.
Виж целия пост
# 14
Еее ти па са и клечки за уши искаш Mr. GreenТоалетна хартия поне имаше ли Twisted Evil
То и аз не разцъквам редовно по хотелите, но за първи път чувам за клечки за уши Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия