раждане в Плевен

  • 1 608
  • 10
Здравейте мами!Прочетох но не намерих отзиви за плевенското родилно.35-та г.с съм.и колкото наближава толкова се притеснявам.ако може да ме светнете как протича раждането там ще съм благодарна. и знаетели точно какъв е списъкът за родилното. newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей! Темата е обсъждана във форума. Изпращам ти линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142843.0
Виж целия пост
# 2
Аз пуснах темата и ми остава една седмица до термина, не гледай линийката.Трябва да раждам на 18.12.След това мога да споделя и аз личното си мнение.
В тази тема съм написала какво съм си приготвила за родилното, а и има доста мнения.Ето ти линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142704.msg2719543#msg2719543
Виж целия пост
# 3
Плевен е отличен избор  Peace Ето това беше моя списък, бях го приготвила за плевенското родилно:
Мама
Лични док. – лична карта и изследвания от бременността
Направление за хоспитализация
Тоалетни принадлежности
Чехли за баня
Хавлия – 2бр
Нощница – 2бр.
Чаршафи
Термометър
Лигнин /бял/ - ½ кг.
Дам. Превръзки
Памперсни пелени – 4бр.

Бебо
Памперси
Комплект пелени – 2бр.
Хавлийка – 2бр.
Комплект дрешки
Бебешки сапун
Бебешко олио
Мокри кърпи
Виж целия пост
# 4
Аз,родих там-всички дрехи за бебето трябва да си ги носите Peace!Никакви шишета за води ли каквото и да било не ви трябват.Първо,че няма да бъдат така добре стерилизирани ,както шишетата,които предлагат там и второ там се препоръчва изключително кърмене и вода изибщо не се предлага.Чаршафи два комплекта за вас,козметика за бебето не ви трябва,тяхната е Мустела или вече може да са ясменили с някоя друга.
Виж целия пост
# 5
Та аз също мисля да раждам в Плевен- Втора Клинична.Ходя на консултаций при д-р.Валя Ставрева,някакви отзиви за нея или пък за д-р.Аспарух Георгиев /Пухо/ Ще бъда благодарна за отзивите Ви!  love001
Виж целия пост
# 6
Здравейте Мами,
Петита аз също ще раждам в Плевен, отскоро съм в града, но чух много добри отзиви за д-р Георгиев. Ще се радвам и аз да чуя повече мнения.
Относно списъка за родилното, може да видите този: http://www.pakostnik.com/mblist.php
Виж целия пост
# 7
Пухо и Валя Ставрева ми правиха секциото.Втори път ако живот и здраве пак дойде момент за раждане нищо не е в състояние да ме накара да родя при друг.
Виж целия пост
# 8
Аз раждах в Плевен  при доц.Божинова и съм много довола бебето е веднага при теб и акушерките ти показват как да кърмиш .С две думи съм много доволна.А що се отнася за Пухо той е страшен и се майтапи но е много цапнат в устаат но пък това само може да те разсмее.Той ми пукна водите и много се смях с него.Мога да ти пожелая само леко и успешно раждане и всичко да мине добре
Виж целия пост
# 9
Diksi,мога ли да те попитам за какви пари ти направиха секциото,защото и аз май ще искам операция.За Пухо съм чувала че бил малко изперкал и затова много плевенчанки не ми го препоръчват,но пък ако си е специалист.Моля те да ми назовеш цифрата,че да съм ориентирана. newsm78
Виж целия пост
# 10
Преди три месеца и половина аз също родих във втора клинична база при доктор Стойков. Доволна съм от него като специалист. Той следи бременността ми и после той изражда бебето ми. Акушерките, които присъстваха на раждането бяха големи кучки - не ме погледнаха цяла нощ се мъчих и ги виках, молих им се да ме погледнат, а те двете се бяха излегнали на едно легло в съседната стая до предродилно и се правеха, че не ме чуват. Грозна картина! Иначе условията са прилични. Бих ти препоръчала да си ангажираш лекар, защото иначе няма кой да те погледне. После като се качихме с бебо горе, също акушерките не са от тези дето ти обръщат внимание. На мен лично никой не дойде да ми покаже как се кърми или да се позаинтересува дали бебето суче или не. Но пък ако ги попиташ, не ти отказват съвети. Като цяло съм доволна, като изключим някои забележки относно отношението на част от персонала, но пък то винаги ще има такива зрънца.
 Успех, не се плаши  Simple Smile  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия