До мамите от USA!

  • 509
  • 3
Здравейте момичета!
Току що се регистрирах и ми е малко неудобно че почвам веднага с въпросите!И то с такива, които не са свързани с бременност и майчинство, но си мисля че може да ми дадете актуално мнение от ваша страна!За да не пиша излишно ще ви кажа какво ме притеснява!
С моя съпруг сме младо семейство!И ето че имаме възможност да дойдем да живеем в Щатите!Мъжът ми получи предложение за работа с възможнаст да заведе и семейството си там!До тук всичко е ок.НО мен ме вълнуват хиляди неща-заплатата, която му предлагат е 50000 долара годишно-за българският стандарт това е супер.Но кажете ми как ще живеем с тези парички там при вас!И двамата сме висшисти, но аз съм юрист и работа по специалността не мога да си намеря!И ми е малко притеснено-работата на съпругът ми е перспективна, защото това е стартава заплата, но като знам в България стартовите заплати остават постоянни.А и скоро вероятно ще решим да си имаме бебче и тогава става още по сложно поне за мен.Как стои въпросът с яслите и т.н.
Мисля си, че разбрахте посоката на притесненията ми-така че кажете ми как е от първа ръка!Ще се радвам, ако някой се включи и ми даде съвет и мнението си!
Целувки от другата страна на океана!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Писах ти на лични
Виж целия пост
# 2
Да, не са малко пари като заплащане, а и сигурно бонусите и премиите ще са отделно.Има огромно значение, къде и в кой щат ще живеете. Дали работодателят ще ви помогне в устрояването и т.н.
Виж целия пост
# 3
Наистина зависи за кои град става дума. За New York сити, za Boston, Seattle, Chicago, или щата Калифорниа това не са много пари, особено ако смятате да купувате жилище.  Ако планирате бебе, непременно проверете какви здравни застраховки имате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия