Гледахте ли новините по Нова?

  • 3 161
  • 45
Гледахте ли новините по Нова? Учителка от софийска детска градина, /"Брезичка" казаха че се казва/, наказала 4 годишно момченце, като го изкарала навън ?!? БОСО по пижама за наказание, защото не искало да спи на обяд? Накъде отива тоя свят се чудя? Случаен свидетел станало едно момче, което минавало от там, и като приближило, учителката прибрала момченцето вътре... Свидетелят разказа, че една майка чието дете ходи в същата градина, я попитало у дома, какво означава олигофрен... Когато майката го питала къде е чувал тая дума, то казало, че учителката /същата/, го наричала така. Просто онемях, възмутена съм и съм потресена.
Виж целия пост
# 1
да, гледах го;
думи нямам..., дано да я накажат таз патица
Виж целия пост
# 2
Да , гледах го и това, гледах и репортажа след него. Как е възможно да има такива хора? Как е възможно да изгонят семейство с три деца на улицата и общинарката да твърди, че ще се оправят и са като всяко друго семейство? Как е възможно? Cry
Ужас. Не знам вече на къде върви света.......
Виж целия пост
# 3
И аз го гледах Sick Тая вещица е за дисциплинарно уволнение #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 4
Знам, че едно време когато аз и моите набори сме били в забавачката или в училище, /да уточня че съм на 29 год./ са ни държали изкъсо, по-строго дори може би от сега, обаче не си спомням такива издевателства, своеволни наказания и т.н. В училище се трепереше от заплаха от изключване, намалено поведение, неизвинени отсъствия и такива подобни.  Детската градина, си е детска градина - все пак говорим за деца да му се невиди, нормално е да проявяват "характер", инат и такива подобни, обаче не мисля че подходящото наказание за едно дете е това, да го изгониш голо на студа. Още повече, че това е занимание на родителите, да си възпитават децата Какво може да се очаква от 4 год. дете? На него му се играе в крайна сметка, щом не ще да спи, да го заведат в занималнята да си играе или да се занимава с нещо.
Виж целия пост
# 5
А представяте ли си ситуациите, на които няма външни свидетели Rolling Eyes Да не мислите, че това е единичен случай?
И все пак по- големите деца могат да кажат какво се случва /ако не ги е страх от линч/, а представяте ли си за по- малките дечица от яслите....дето не могат да съставят изречение...!!!
И моето дете се прибра преди 2 седм. със синина на гръбчето Mr. Green, но ми беше отговорено, че сигурно от края на пластмасовата пързалка Shocked, което е абсолютно невъзможно. Да не говорим, че от същата мед. сестра има вече оплаквания за побой над децата /в тази група са до 2,6г/. Обаче НЯКОЙ я крепи от общината. Знаех, че е непоклатима от там и затова много ясно Twisted Evil дадох да се разбере, че ако дъщеря ми бъде ударена от възпитател /не от дете/ или по някакъв начин ми каже, че е бита, изобщо няма да се оплакавам никъде или да си водя детето на детски психолог /и такъв случай е имало/, понеже видите ли то си измисля.....просто ще и bash размажа тъпата глава.
 
То бива, бива, ама това на нищо не прилича вече. Това да не е някакъв детски ГУЛАГ, подкрепян вечно от някой и от някъде си!!!
Пък после... не било редно да има камери в детските заведения! А кое доказва тогава, че синината върху гръбчето на детето ми не е от "възпитателен" удар?

Ха, сега ме убийте с камъни, ако щете!
Виж целия пост
# 6

Ха, сега ме убийте с камъни, ако щете!

Няма да те убием с камъни, пази боже... Всеки родител защитава детето си... Моят син, това лято ходи на ясла, неуспешен опит, защото много боледуваше. Една вечер се връщам от командировка, и майка ми го взема вместо мен от яслата. Аз веднага забелязах че бузата му е синя!?! Учителката казала, че бил паднал.. Как е паднал на бузата си, не обеснила точно, след обърканите обяснения пък казала, че не го била видяла да е падал, ама сигурно е паднал и се е ударил. Бузата е мека тъкън, как може да се натърти толкова от падане, че да посинее, не съм лекар, обаче ми се вижда малко вероятно. И вкъщи е падал, ама такива синини не е получавал, това ме наведе на много неприятна мисъл, ама реших че си въобразявам. Затова толкова се възмутих тая вечер от репортажа, защото се поставям на мястото на майката на това детенце.
Виж целия пост
# 7
да, гледах го;
думи нямам..., дано да я накажат таз патица

Накажат?! Трябва да я уволнят!
Виж целия пост
# 8
Направо нямам думи,наистина е много жалко това което става в нашата държава  Rolling Eyes
Такива хора са си опасни направо,та те са болни,утре не се знае какво ще му хрумне   #Crazy  От къде на къде някой ще се саморазправя с нашите деца   #2gunfire
Та тя и мойта щерка не иска да спи в яслата..........опази боже........ #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Макаренко ряпа да яде!
Виж целия пост
# 10
Преди години семейна приятелка на нашите също учителка в детска градина беше наказала едно момченце като го затворила в гардероба  Crazy
Виж целия пост
# 11
Ако не я уволнят, мислите, ли че родителите ще са единни?...
И дали просто няма да отиде при други нищо не подозиращи деца за ужас на родителите?...
Тя не е "пригодна" дето казват да роботи с деца, да не говорим да ги учи и възпитава!
Виж целия пост
# 12
Тази госпожа е за съд, без право да се занимава с педагогическа дейност. #Cussing out
Как е възможно, ако някой нейното дете изкара така навън? - нямат сърце, нямат душа тези хора бе Cry
Виж целия пост
# 13
Не го гледах, но е отвратително   Close  Дано я уволнят Sad  Тези родители как ще си оставят децата там след този репортаж   ooooh!
Виж целия пост
# 14
Ако на мен, по-точно на моето дете се бе случило -нито щях жалби да пускам, нито щях да чакам да я уволнят а направо перушината ще и оскубя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия