раждането в Бургаска болница?

  • 22 573
  • 254
# 240
wish  Chestito bebche i ot men. Da ti e jivo i zdravo i samo da vi radva.


PS: izvinete me za latinicata, no kirilicata mi e izbiagala niakade  Confused
Виж целия пост
# 241
и аз ще подкрепя Георгиев  Peace
дадохме му 150лв и то от благодарност  Praynig
нито една ст не си е искал,а направи мн за мен.
за Ангелов всички знаем,4е е изнудвач и няма стигане.....все пари иска,аман от таквиз ми ти доктори.  #2gunfire  #Cussing out  #2gunfire
Az sa6to sam dovolna ot d-r Georgiev mnogo e dobar umee da uspokoqva sled konsultaciq s Angelov-napravih golqma gre6ka kato otidoh pri nego, no za 6tastie Georgiev mi kaza 4e vsi4ko e nared s moeto beb4e i sega hodq na konsultacii pri d-r Gamishev tai kato toi raboti s zdravnata kasa i sam 4uvala 4e e dobar. Hodila sam 2 pati dosega pri nego.Struva mi se dobar no ima nqkakva neuverenost koqto me drazni v nego.Nqkoq ot vas hodila li e pri nego i dali e rajdala pri nego?
Виж целия пост
# 242
Аз съм при Гамишев  PeaceМного съм доволна.Смея да кажа,че той е един от малкото лекари в Бургас,който обича работата си,а не парите които изкарва с нея.
Сестра ми ражда 2 пъти при него-без уговорка,чист късмет.Много е доволна.Надявам се и аз да се падна в негова смяна/живот и здраве/
Виж целия пост
# 243
Аз родих Пламъчето си при него! Перфектен лекар!!!
Виж целия пост
# 244
А как стоят нещата със секциото колко време си в реанимация и кога ти дават бебо.
wish-че абе верно ли в следродилно стаите тоест стените са на половина стена а другото стъкло-гледай какави остроуми въпроси задавам Heart Eyes.
На визитация едната вечер мина д-р Ковачева дето била завеждаща на следродилно- newsm78 доста приятна женица изглеждаше.
Виж целия пост
# 245
Точно така е ...
И виждаш комшийките по стая и техните бебенца! Simple Smile
Стаята за бебетата свети през цялата нощ и е доста приятно!
Виж целия пост
# 246
за секциото 2 дена мисля, че те държат в реанимация, а после като те преместят при /де да го знам как се казва/ другите родилки ти дават бебето. аз се чудя дали ще може да засуче после? или пък ти дават да се цедиш и му дават кърма, докато си в реанимация  newsm78
уиш, то направо като на курорт  Joy
Виж целия пост
# 247
В реанимация те държат 2 дена, на 3-тия те качват в родилно а на 4-тия ти носят бебето. В реанимация не се цедиш, карат те да се цедиш като те качат горе, а бебето дали ще засуче си зависи от него Simple Smile мойта маймуна докато ми я дадат беше заръбала цицата и до сега само цица признава, нищо друго  Joy За Ковачева  #2gunfire с кеф да и сриташ дебелата трътка  #Cussing out
Виж целия пост
# 248
Точно така е ...
И виждаш комшийките по стая и техните бебенца! Simple Smile
Стаята за бебетата свети през цялата нощ и е доста приятно!

Аз май съм била в друга болница. Mr. Green Преди две години лежах в стая, прегредена на две. Едната част беше за нас с "колежката", а другата за бебетата. Ама да сме виждали колежките от другата стая... newsm78...не сме...
Бебето ти носят само да го дзакнеш на другия ден след секциото. Иначе на четвъртия ден, когато вече си горe ти го оставят. Моята засука чак като се прибрах в къщи.
Виж целия пост
# 249
Аз май съм била в друга болница. Mr. Green Преди две години лежах в стая, прегредена на две. Едната част беше за нас с "колежката", а другата за бебетата. Ама да сме виждали колежките от другата стая... newsm78...не сме...
Бебето ти носят само да го дзакнеш на другия ден след секциото. Иначе на четвъртия ден, когато вече си горe ти го оставят. Моята засука чак като се прибрах в къщи.
Да не говориш за реанимация?Аз като влязох да видя сестра ми докато лежеше биши така както казва Уиш.Това беше преди 2 години,май месец.
Виж целия пост
# 250
и то какво излиза че човечето 3 дни няма да е при мен.Нямам думи това е доста гадничко щото като знам как ги гледат пък и  да не е при теб......уууууууффффф много се изнервям .Не мога да си представя че някакви изтормозени лелички мързящи ги да работят я от безпаричие я от факта че просто не им се ще ще ме командорят и ще определят правилата в един такъв момент.Иииииии полудявам направо аз и без това като гледам се затруднявам с чувствата  newsm78 ми не мога като че ли да се зарадвам на нито едно бебе пък и съм толкова злаааа Cry това е ужасно вече се притеснявам да излизам че като нищо или ще ревна или ще се скарам с някой а най-лошото е че изпитвам ужасно удоволствие от това. Sick Sick
Виж целия пост
# 251
mama21, не се настройвай така момиче!!!
"изтормозените лелички" ще се погрижат за детето ти по-добре от теб самата в първите дни, защото на теб ще ти е много трудно да се движиш и няма да можеш да го обслужваш. Лелките не са галювни както би била ти с детето ти, но ще го мият и преобличат! В началото за него е най-важно да е сухо дупето и да е на топло. След това ще имаш време да си го гушкаш и обичаш до припадък! Simple Smile

Много ви моля, всички на които ви предстои да посетите "курорта" Simple Smile Не тръгвайте за там с лоши чувства! Послушайте ме! Настройте се позитивно, сложете си усмивките на лицата и мислете че отивате там за да се срещнете с най-важния човек в живота си и нищо ама нищо друго няма значение! Simple Smile
Аз отидох да раждам с най-широката усмивка и с най-ведрите мисли на света! Simple Smile
Виж целия пост
# 252
wish -че то мойто страхотно настроение си е от деня иначе кой  знае как ще се хиля като отивам ама ме гони лудото вече и се чудя на кой да си го изкарам та реших лелките да го отнесът-звучи все едно се оправдавам newsm78.
Виж целия пост
# 253
Е, щом е временно - набесней се на воля! Много помага. Изпускай парата! Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Съберете се в една тема...има три теми в момента за Бургас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия