Аборт - клиники и лекари.

  • 1 530
  • 2
Здравейте всички! Simple Smile
Бих желал, в тази тема да препоръчате или просто да споделите впечатления относно доктори и клинки(на територията на София), в които може да се извърши аборт. Понеже има вероятност скоро да търся такава помощ...
Единствената клинка която намерих чрез интернет е МСЦ 2000, но не знам до каква степен е надеждна. (сега като погледнах сайта им не работи..майтап:))
Много ще се радвам ако се отзоват хора, които вече са направили аборт по желание. Също ако има такива, при които е имало усложнения - да споделят какви са били те и  при кой лекар(и) са ходили , за да го/и изключа от списъка:)
Още повече бих се радвал ако някой обясни предимствата и недостатъците на вариантите за аборт т.е. варианта чрез медикаменти (за който четох, че наи-често се налага и оперативна намеса накрая) и вакумът:)
Общо взето търся мястото и хората, които ще извършат работата възможно най-добре с възможно най-малък риск Simple Smile
Което ме подесеща за дурго - какви са рисковете при аборта с вакум? От какво би могло да се получи инфекция?Simple Smile

Edit:Мисля, че темата ще е полезна и на други хора, които имат търсят подобна помощ.. в бъдеще все ще се намери някой..колкото и да е тъжно..грешки стават.. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
На вратата на един от кабинетите в 18 ДКЦ има надпис: "Аборт по желание 150 лв. д-р Домушчиев" /може би не е съвсем точно, но смисъла е същия/. Аз лично не съм правила, но една позната миналата година  ходи и остана много доволна. Док имал частна клиника, където всичко било много чисто, ново, персонала  дружелюбен и внимателен. Доколкото си спомням казваше, че клиниката се намира някъде при II градска, дали не и в самия двор на болницата, но не съм съвсем сигурна.
Виж целия пост
# 2
Във 2-ра градска имаше табела с надпис,че аборт по желание струва 120 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия