Вазелин за бебо

  • 996
  • 2
Искам да попитам мили мами за мнението ви относно вазелина - понеже на места на краченцата и ръчичките малкия има по груба кожичка и за това си го купих - да, но една позната, медицинска сестра ми каза, че продукти, които съдържат петрол да не използвам за бебока.
Моля ви, споделете мнението си.

Благодаря предварително Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Не съм мазала децата  вазелин. Ползвам бебешки кремчета, има такива за лице и суха кожа, мисля, че те са по-подходящи. Или си използвай бебешкото олио.
Иначе мисля, че трябва педиатър да види кожата на бебето, тези сухи места може да са някаква реакция на храна или друго.
Успех
Виж целия пост
# 2
Не съм знаела това за вазелина-радвам се ,че го научих.
Защо ти е да използваш вазелин,като има толкова много кремчета на пазара.И не се плаши ,но може и алергия някаква.Имай предвид,че навременните и адекватни мерки могат да предотвратят много неприятности.Най-добре поискай направление и заведи бебче на някой добър спец.дерматолог.
Къде точно са сухите петънца?
Препоръчвам ти козметиката на Биодерма-спец.-атодерм цинк-предназначен не само за атопичен дерматит,но и за много суха и чувствителна кожа.Влез в аптека и поискай брошурката да разгледаш по-подробно-кремчето е и за кърмачета и за възрастни.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия