харесва ме,не ме харесва?!

  • 1 399
  • 8
Колко начина има,за да покаже мъж на жена,че му е симпатична?
Единият го знам...директно,но сблъсквали ли сте се с безразличието като начин на симпатия?В смисъл мъжете се правят на непукиси,не ти обръщат внимание,надуват се,отбягват те,има ли такова нещо или се заблуждавам?
Такова поведение среща ли се в мъжката психика и как се разчита?
Случва се и на работа....правиш всичко добре,всички оценяват,а да речем шефът ти,който понякога си мислиш,че те одобрява,че харесва работата ти,в един момент все едно те няма...
Виж целия пост
# 1
Звучи ми познато някак...
Но когато става въпрос за по-интимни отношения, не знам дали непукизма от страна на мъжа може да говори за точно обратното. Сега като се замисля  newsm78 се сещам за една подобна случка. Аз хабер си нямам за к' во иде реч, а той, човекът вехнел по мене  Laughing Пък ни внимание от негова страна, ни поглед...нищо.
Виж целия пост
# 2
Ми то е така щото не си пиете хап4етата за досещане...


Ми то ний притеснителните мъже как да си поискаме?>

И така... Вехнем си и се надяваме да се усетите....
Виж целия пост
# 3
за мен е непонятно как някой ще те харесва, а в същото време да се прави на "застрелян" Rolling Eyes все някакъв нишан трябва да даде, иначе какъв е смисъла да харесваш някой и тайно да страдаш Thinking все пак не сме в детските ясли Crossing Arms
а най-гадно е да си със срамежлив мъж Crazy
Виж целия пост
# 4
 Ако те харесва, едва ли би те отбягвал.
Ако си на работното място е разбираемо - не си вади онаия работа там дето си вадиш хляба.
Всъщност, само на работното място се оправдава такова поведение. Иначе хем да искаш и хем да бягаш....не се връзва.
Виж целия пост
# 5
Според мен е напълно възможно. На мен ми се е случвало. Даже когато ми се наложи да го потърся по телефона не ми вдигаше. Оказа се че понеже си имах приятел се е опитвал да ме изтрие от мислите си, а в същото време направо се е побърквал по мен. Имено заради другия се е правил че ме няма, за да не се нарънява сам.
Виж целия пост
# 6
Имала съм един такъв случай - ама човекът се оказа малко сбъркан...Въпреки непрекъснато демонстрираното "безразличие" от негова страна усетих, че има нещо и започнах да се държа по същия начин - "надух се", в резултат на което той не издържа и започна да се издава...После имахме кратка връзка, по време на която се убедих, че човекът наистина не е в час и се разделихме.
Откакто се върнах на работа имах служебен контакт с него и тъй като и двамата вече сме "женени с деца" продължих с безразличието, за да няма недоразумения, но се оказа, че това отново го пали... ooooh!
Виж целия пост
# 7
Може би ми се е случвало в предучилищната или най-много във 2-3 клас. Rolling EyesОткакто имам напълно съзнателен живот относно половете-не съм имала такива случаи dancing Sunglasses
А освен това смятам,че този тип поведение все още е типично
женска черта...нищо,че напоследък ние жените сме активните и
в това отношение. Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 8
ох,защо е този труден начин,взаимно си измъчвате,а и е чисто губене на време!Големите хора си говорят директно без заобиколки и така нещата са ясни още от самото начало.Ако ли не значи въпросният"мъж"още не пораснъл Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия