какво става на летище София ?

  • 2 122
  • 28
чета и се чудя , успял ли е някой да се прибере до БГ иzобщо и какво ще става с Коледните ваканции, които хората вече са си органиzирали, отпуски са пуснали, билети са купили, паркинг реzервации  newsm78

http://www.capital.bg/show.php?storyid=298895
http://www.capital.bg/show.php?storyid=298907
http://www.capital.bg/show.php?storyid=298904
Виж целия пост
# 1
Какво става, ми прибират се хората, но през Бургас или Варна.  Mr. Green
Преди няколко дена така един приятел са го стоварили с 3 годишния му син в Бургас.
Натоварили са ги на автобуси и посред нощ са ги закарали на аерогара София. Там обаче нямало таксита, защото повече полети не са очаквали.  Sick
 Сина ми пътува сам след 10 дена и хич не ви се иска да каца в Бургас, ама пита ли ме някой.
Виж целия пост
# 2
Ами за пореден път наШите я свърШват като магарето на нивата  Crossing Arms Аман   Whistling
Сестра ми пътува след 1 седмица,дано няма изцепки  Praynig
Виж целия пост
# 3
Думи нямам! Идва ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
чаках за уикенда семейството на сестра ми, но нъц! Страшен подарък ми направиха за рожденния ден!
Сега се разправяме с връщане на пари. Ще видим дали ще изплатят и компенсацията за отменен полет или ще измислят нещо мъдро как не може да стане.
А за безотговорността, неорентираността, ..... на служителите на софийското летище мога роман да напиша!
Виж целия пост
# 4
Не ги е срам.
Честно, това е пълно безобразие.
Цената на новият терминал на летището е по-висока от летище Прага. Нали сме виждали летище Прага. Просто ми е писнало от тази безнаказаност.
Нямам какво друго да кажа. Жалко.
Виж целия пост
# 5
даааа ясно. май теzи с бебетата, ако не искат да се оzоват посред zима в Бургас и да се мъкнат цяла нощ с раzни рейсове , ще си стоят в къщи и ще си плетат на спокойствие. Еле аz  Joy
Виж целия пост
# 6
Това просто изрови дълбоки спомени от архива за януарската мъгла на 2001 година.
С малко болно бебе сме се прибирали 25 ч. С автобуса сигурно щяхме да пристигнем по-бързо.
Дано няма много потърпевши майки с бебета.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Надявам се, че няма изненада във въпроса ти...... много тъжно и нелепо...но факт #Cussing out
Виж целия пост
# 8
проблемът е, че като плащаш билет до софия, не очкваш да те стоварят във варна и да те
транспортират с автобус до софия 4-5 часа.
дали им възстановяват някакви суми, и изобщо.....
Виж целия пост
# 9
даааа ясно. май теzи с бебетата, ако не искат да се оzоват посред zима в Бургас и да се мъкнат цяла нощ с раzни рейсове , ще си стоят в къщи и ще си плетат на спокойствие. Еле аz  Joy
Аз ако знам, че ще улуча някой такъв полет веднага си купувам билет Laughing Затова не си ходя зимата, защото няма полети до Бургас, но сега като гледам полетите на там зачестили, пък макар и непланово. Ама каквато съм си късметлийка ще улуча някой ден без мъгла и ще се чудя как да се придвижвам от София към Бургас Simple Smile Wink

Просто трябва някой (кой някой незнам) от някъде да им наложи да плащат тлъсти обезщетения и хората да настояват за тях, чак тогава ще се научат да спазват нещата... Бас хващам, че по-голямата част от недоволните пътниции, като са се прибрали след дългото пътешествие ядосани и изтощени са си казали "какво да ходя да се занимавам с оплаквания, само нерви да троша, и без това няма да постигна нищо" и освен да се пооплачат пред приятели и познати друго няма да направят. А онези от летището ще потриват ръце и така....
Виж целия пост
# 10
Родителите ми се прибраха преди няколко седмици
от Германия, имаше закъснение на полета от БГ заради
мъглата. Полетите били пренасочвани за Пловдив.
Няма какво да се ядосваме, времето е виновно, не Балкан.
Виж целия пост
# 11
Преди 3 или 4 год така си висях в София уж заради мъгла 15 часа ..само че мъглата се вдигна, всички излетяха, само Балкан не - защото пратили "нашия самолет" към Тел Авив 30 мин след като ние трябваше да излетим..Та трябваше да го чакаме да стигне до там и да се върне, за да пътуваме с него...Като се върна, съответно мъглата пак беше паднала и така след 15 часа чакане, вместо в 9 сутринта, излетяхме в 12 през нощта...Лично шефа беше дошъл да ни успокоява, че виждате ли Балкан била сериозна компания с цеееели 4 самолета  Joy

Много нагло се държаха тогава всички служители, не върнаха никакви пари - те се били наели да ни превозят до Франкфурт - кога и как вече бил друг въпрос  #Crazy

Познайте от тогава дали съм летяла с Балкан, България Air или там както се казва сега - нов бардак, със стари к...и
Виж целия пост
# 12

Няма какво да се ядосваме, времето е виновно, не Балкан.
Лиске, не е времето виновно,
а тези които са пуснали новата писта преди да е сертифицирана системата за кацане в мъгла.
Виж целия пост
# 13
Да, и аз оставам с впечатление, че не мъглата е виновна в случая, а че пистата е пусната преждевременно и без система за кацане при мъгла  Twisted Evil
Иначе , разбира се, че на всяко летище може да се случи поради метереологични условия да се отмени или пренасочи полет.
Всеки път като летя за Коледа и изтръпвам, дано и тази година нямаме проблеми!  Praynig
Виж целия пост
# 14
ако това е проблемът, прави сте да се ядосвате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия