Мнение за хладилниците SIDE BY SIDE?

  • 9 776
  • 15
Е това е въпроса, ползвате ли, доволни ли сте и каква малка ще препоръчате?
Виж целия пост
# 1
От десет години сме само с такива хладилници. Първо имахме Дженеръл Електрик, тази година го сменихме с White-Westinghouse, страхотен е! Когато тръгнахме да сменяме хладилника, исках да вземем Либхер, но не сайд бай сайд, а просто от макси размера. Като го погледнах на живо, се съгласих с мъжа  ми напълно - в него изобщо няма ТОВА място , на което бях свикнала. Че в Либхера трудно ще събереш бутилка вино, минерална вода и сок наведнъж, да не говорим за тенджери и продукти! Новият Side by side събира всичко, без да го наблъскваш, няма изпотяване по полиците(за разлика от стария), има много удобно чекмедже, в което прибирам салами, кашкавали, филета..., полиците са изтеглящи се, има две големи чекмеджета с регулируема температура за свежо месо и зеленчуци, много рафтчета но вратата, фризерът и компактен исъщо така вместителен, ледогенераторът работи като змей, можеш да вържеш хладилника или към водопровода, или направо към бидон минерална вода и да имаш винаги пречистена с филтър и студена вода. От инокс е, осветлението му е идеално. Продуктите направо нямат разваляне Mr. Green. Май се оказа най-любимата покупка на цялото сем-во  Grinning
Виж целия пост
# 2
Мама То_ни, от къде го купихте и колко струва?
Виж целия пост
# 3
Разправяйте, разправяйте, че тайничко от мъжа планирам за лятото такъв хладилник. Да взема да му покажа вашите мнения..... Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Разправяйте, разправяйте, че тайничко от мъжа планирам за лятото такъв хладилник. Да взема да му покажа вашите мнения..... Mr. Green

И аз така. Peace Тай още не знае, но аз от известно време знам, че следващият ни хладилник ще е такъв. Още повече, че старият Силтал е на умиране- лятото му правихме последен ремонт. Тъкмо си мислех вчера да пусна такава тема.  bouquet
Виж целия пост
# 5
И ние искаме такъв Grinning Семейното ни мнение е, че ако не друго, но хладилникът трябва да е ГОЛЯМ Laughing Ето, пресен пример - купих вчера коледна пуйка и се наложи да я прибера в хладилника на приятелка, защото това добиче дори и в самостоятелен фризер не се събра #Crazy Затова ще си купя сайд бай сайд, че да си събирам всичко Laughing
Виж целия пост
# 6
требе да имам по 2 комплекта баби с дядовци, че даже ако може и поне един комплект от пра-, такива и всеки да гледа поне по 1 прасе, кокошчици, пуйки и тям подобни гадинки, че да си купя такъв хАладилник... Инак е безумие, за мен  Crazy

Момичета, туй чудо не можете да го държите постоянно пълно, освен при гореспоменатите от мен обстоятелства. Е, не би ли ви поддразнила гледка на празни лавици, но стай бай сайд хладилник?!   Thinking
Виж целия пост
# 7

Момичета, туй чудо не можете да го държите постоянно пълно, освен при гореспоменатите от мен обстоятелства.
А на бас Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз не съм със Side-by-side /не ми достигнаха някакви си 10см до стената Sad / , но е от тези мноого широките хладилници, мисля че по обем е колкото тях - нито за миг не съм съжалила, че го взехме.
Има си диспенсер за вода, отделение за лед, всички екстри.
За пълненето не е проблем - пазарувам веднъж на 2 седмици и даже място не ни стига.
Много е удобен и си спестявам ежедневното пазаруване на дребно.
Виж целия пост
# 9
а аз казала че само хладилника и мелачката за отпадъци си заслуват. На мен въпреки всичко и този хладилник ми е малък.
Има един недостатък, че вече явно е мръсна тръбичката към водопровода и водата има гаден вкус.
Виж целия пост
# 10
Мама То_ни, от къде го купихте и колко струва?

Купихме го от Технополис и ни го доставиха до вратата, което е мнотго важно - сещата ли се как се качва такъв звяр?!!! От Техномаркет доставят до адреса...дори не до входната врата и при нас дойде един човек... шофьор...а аз бях сама в къщи... Twisted Evil В сайта им модела не го намирам, но го купихме от Технополис Младост, цената...нямам ясен спомен, но мога да поровя за бележката...
Виж целия пост
# 11
а аз казала че само хладилника и мелачката за отпадъци си заслуват. На мен въпреки всичко и този хладилник ми е малък.
Има един недостатък, че вече явно е мръсна тръбичката към водопровода и водата има гаден вкус.

Да не е Дж. Електрик? В нашия стария пък миришеше леда и изобщо във фризера се усещаше един гаден дъх  Sick
А мелачката каква марка е? Че се чудя каква марка да си купя  и с каква мощност. С пневматичен бутон ли е?
Виж целия пост
# 12
хладилника е Самсунг мирише само водата от диспенсера, филтъра с активния въглен е за смяна, но едва ли ще оправи нещата, мелачката е GE. При мелачките е важна мощността.
Местенето на такъв хладилник не е никакъв проблем, защото са на колелца.
Виж целия пост
# 13
Общо взето вчера посетих ме магазините и няма голям избор. Харесах един Самсунг, обаче ми се стори че няма много място в хладилната част. Имаше 3 отделения в който може да се регулира температурата, но се чудя какво ще слагам там.  Другият който ми хареса е LG. Цените им също са почти едни и същи. Така че дилемата стой
Виж целия пост
# 14

Местенето на такъв хладилник не е никакъв проблем, защото са на колелца.

Местенето да, но качването до етажа .... ooooh! не влиза в асансьора... Едното от момчетата почти се затисна...лятото, беше по чехли, единият падна и той са отзова отдолу...изпитах ужас...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия