Каква марка памперси ползвате?

  • 5 882
  • 100
Каква марка памперси ползвате?
Каква марка мокри кърпички ползвате?
П.С. Какво е мнението ви за памперси с марама Mamia? newsm78
Виж целия пост
# 1
Памперси- Канбебе
Мокри кърпички от скоро ползвам на Нивея и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 2
На Памперс . А мокри кърпички - доста марки изредих. Сега са пуснали в Кауфланда Baby Crema. Много съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 3
Памперс-ползвахме, защото вече сме големи
Виж целия пост
# 4
Памперси- Канбебе
Мокри кърпички от скоро ползвам на Нивея и съм много доволна  Peace


Доскоро Либеро, но след голям проблем с дупето на детето ми отново минах на Памперс като преди. Лошото е, че нямат ластик отзад, но пък поне не остават задниците на децата ми без кожа Peace

Ползвам кърпички на Памперс от самото начало Peace Доволна съм, само от сензитив новите кърпички не съм, защото миришат отвратително.
Виж целия пост
# 5
Памперс - и пелени и кърпички!  Peace
Виж целия пост
# 6
Каква марка памперси ползвате?
Каква марка мокри кърпички ползвате?
П.С. Какво е мнението ви за памперси с марама Mamia? newsm78
Ползвам единствено пелени на Pampers. Докато беше мъничък синът ми (първият месец), се опитах да ползвам и други марки, но той се изприщи - имай предвид, че беше и лято все пак. Така че си останахме на Pampers. Ползвах едно известно време Mamia това лято и на детето нищо не му стана, но те са двойно по-дебели от Pampers и май са хартия или незнам там какъв им е съставът, докато при Pampers се усещат гранулите. Освен това сметнах и колко ми излиза разликата в цената - оказа се, че е около 5-6 лева месечно (ползвам 2 пакета пелени на месец) и реших, че за тези пари не си струва да се спарва кожата на детето ми.
Но все пак ти си преценяш и решаваш какви пелени да ползваш.
Виж целия пост
# 7
ние сме на памперс и сме много доволни а кърпи4ки много сме изпробвали сега сме на molfix и от тях сме доволни Wink
Виж целия пост
# 8
Само Pampers.
Виж целия пост
# 9
Pampersi samo na pampers, a mokri karpi na niveia mnogo sa hubavi
Виж целия пост
# 10
В началото ползвах на Памперс, но дупенцето й беше постоянно мокро, изобщо не държаха сухо тези пелени. Минах на Либеро, но пък те все са ни големи и от 3 месеца ползвам Хъгис, грешка нямат.
Мокрите кърпички са на Нивея, малките, тъмно сините.
Козметиката е само на Мустела.
Виж целия пост
# 11
Памперс  Peace
Виж целия пост
# 12
a kakva kozmetika izpolzvate za tialoto na bebeto
Виж целия пост
# 13
Молфикс и Нанис /червения пакет/. За сега  съм най- доволна от тях, а смених доста марки.
Иначе различни мокри кърпи. Според мен голяма разлика няма, всички са с лосион, само марката /а съответно и цената/ е различна.
Виж целия пост
# 14
Кан бебе-пелени и мокри кърпи!
Козметиката е  A-derma!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия