а има ли такива, които псуват?

  • 2 866
  • 67
  Laughing Имам предвид в реалния живот не тук.  Аз току що го направих много елегантно и се зачудих дали някой от вас го прави също. Ако ме видите никога не бихте казали, че съм способна на такова нещо.  Правя го основно когато шофирам.  Правила съм го и в службата, когато съм полудяла от напрежение, и това ме опуска. Да отбележа - не говоря за таксиджииски псувни, а по-скоро за цветисти ругатни....егати  и темата подхванах  Laughing
Виж целия пост
# 1
Има разбира се. Друг е въпросът дали ще си признаят въобще...Тук сме само перфектни, нали така...  Crazy  Twisted Evil  hahaha
Виж целия пост
# 2
Не, разбира се...тук са само перфектните.Нито псуват, нито изневеряват и т.н. Mr. Green


Буба ми чете мислите Wink


Виж целия пост
# 3
             Най-добре е да се пусне анкета,че сме много перфектни тук всички Laughing
Виж целия пост
# 4
Не, никога. Не ми допада.
Използвам "майната ти", или "майната ти Райна", ама то това май не се брои за псувня  Crazy
Виж целия пост
# 5
Само понякога. Но наум го правя често. Мнооого съм възпитана Mr. Green
Виж целия пост
# 6
А такива, дето си бъркат в носа, докато четат?
Виж целия пост
# 7
Днес особено ми е ден на псувнята. Отвратително ми е да използвам такива изрази, но днес ми дойде в повече и каруцарите биха се смутили от мен! ooooh!
Виж целия пост
# 8
"Ай сиктир" брои ли се за псувня?
Виж целия пост
# 9
Случва ми се. Понякога доста често, но и това си зависи от ситуацията. Все пак зависи и от това в каква компания съм - на работа не бих си го позволила, понеже постоянно работя с хора. Ако съм сама или с приятели нямам цедка пред устата си. А ако съм и много ядосана за нещо - е тогава вече на всеки наблизо биха му увяхнали ушите  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Не, никога. Не ми допада.
Използвам "майната ти", или "майната ти Райна", ама то това май не се брои за псувня  Crazy
Всичко дет включва родата до десето коляно е псувня Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз!
Прекалявам даже..
Виж целия пост
# 12

Как не те досрамя да си признаеш бе....будала....  Joy

трябва да кажеш- "Аз?! Никога! " Naughty



Не, никога. Не ми допада.
Използвам "майната ти", или "майната ти Райна", ама то това май не се брои за псувня  Crazy

Много си постна пък ти  Crossing Arms "Майната ти Райна", го чувам за сефте  Thinking
Виж целия пост
# 13
Като се налага псувам.
Сутринта един ме опръска и се наложи да спомена майка му  Crossing Arms
И в колата пускам по някой бисер  Laughing
Виж целия пост
# 14
И в колата пускам по някой бисер  Laughing

Аз използвам оприличаване с животни- това говедо, охлюв...щото пред детето не върви друго....  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия