За трайноста на сокчето???

  • 622
  • 14
Привет на всички майчета.
Имаме следната чуденка:
Понеже спря категорично да пие вода минах на сокчета , но нещо и тях вече не ги иска  ooooh! та мисълта ми е до колко време след приготвяне на сока мога да го дам ако не го пие веднага  newsm78
Благодарим предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Когато съм правила домашно изцедено, съм давала веднага и това което не изпие - мама го изпива  Mr. Green
Купено сокче най-много един ден , но моя бебо харесва сок и изпива една малка бутилка за ден
Виж целия пост
# 2
30мин е за прясно изтискан
Виж целия пост
# 3
На етикета трябва да пише трайността,поне на тези които аз купувам има-гербер,хип,семпер-най-често се съхраняват в хладилник.
Виж целия пост
# 4
Когато съм правила домашно изцедено, съм давала веднага и това което не изпие - мама го изпива  Mr. Green


 Peace
Виж целия пост
# 5
остави ги тези сокчета;
аз вяра нямам;
а и нищо полезно няма в тях;
не се притеснявай, нали пие мляко Wink
Виж целия пост
# 6
Обикновенно сокчета в къщи не се задържат Mr. Green
Като изцедя ако не го изпият децата го изпивам аз,понеже когато престои сокът потъмнява. Peace
Виж целия пост
# 7
Когато съм правила домашно изцедено, съм давала веднага и това което не изпие - мама го изпива  Mr. Green


 Peace

И ние така Wink.Калоян пие страшно много сокове и понякога правя по 2-3 пъти на ден.Нищо не остава,а ако случайно му дойде в повече-мама го изпива Laughing
Виж целия пост
# 8
Чела съм че до 15-20 минути вече няма витамини в домашно приготвения,а на купените си пише.Ние също не пиехме вода на вашата възраст-най-много 20 мл на ден,но си пиеше АМ и не съм давала сокове.
Виж целия пост
# 9
20мин.
Детето си знае дали има нужда от вода, не е нужно да търсиш заместители. Синът ми пропи на 10месеца, не съм му предлагала нищо друго.
Виж целия пост
# 10
Когато съм правила домашно изцедено, съм давала веднага и това което не изпие - мама го изпива 
И аз така.
Виж целия пост
# 11
Когато съм правила домашно изцедено, съм давала веднага и това което не изпие - мама го изпива  Mr. Green

Peace Да-веднага Grinning
Виж целия пост
# 12
И моят съвет е да не даваш сок, особено пък като заместител на водата. По тая логика ако после не иска мусака, ще даваш шоколад?  Confused Не е полезен за зъбите, ако не пие вода, не е жадно детето, не го изнудвай да пие, като предлагаш захар. Не мисли, че ако има нужда от течности, няма да си поиска. Най-добре е да яде плодове като пюре, ако още не може да дъвче - пасирани/намачкани и да пие вода. Сокът не е жизненонеобходим.
Виж целия пост
# 13
Ако даваш прясно изцеден - до 15 мин., после го пиеш ти  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
След приготвяне се пие колкото иска ,другото за мама .Ако е от бутилка ,до 3 дни в хладилника .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия