Правим Коледен купон за БУРГАСКИ регион! (14)

  • 11 296
  • 311


              
 Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава
по-скорошна тема за раждането и акушер-гинеколозите в Бургас и пак без особена промяна




карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл




 Пишещи мами от Бургас


tedka*                                Катка                                   Дея
ellyst                                   raika                                    vania_ip
teodorastamova                 Sesana                                pupelina
Ji                                         Mira(vatan1919)                  Cweti 
tsachi - C-3PO                     тити                                    siska 
ribka                                    Вери                                   gk77
jeijei                                    uma                                     aq_kiara
Танина                                jaklins                                  Tani4ka*
Миленика                           chockolina                            Soleada
Laurelin                               Rossie                                  sanimama
FY                                        Лилита                                Малчо
mam4e                                shedi                                   Маева
fineti                                   Nadejdica                             Kasidy 
sinara                                 Rossica_G                             Ренито
didkec                                 попи                                    daffodil
tanya_79                            Mari-Anna                             Slyncho
galiq_82                             LaDiDa                                  pete
Галхен                               Ксения                                  Diorella
ady                                     marianamama                       Rachoni
eli101                                 Narina                                   zori gb
Elia                                     6nolka                                   dar79
6u6on4eto                         Amelia                                   mishel
magika                               Eduina                                   mle4ko
Cygnus                               Magito                                   Veselushka
bacio                                  alek                                       GJK
alex126                              dida_p                                  AngelEyes
tonny                                  tadela                                 bubi4ko
Moonlady                            Nikki_Ivanova







 Бременни от Бургас:


neva - с термин 12 ноември  някой да знае какво става с тази мама?
магдалена - с термин 6 декември  някой да знае какво става с тази мама?

wish - с термин 8 март 2007
Megita - с термин 24 август 2007







 Пишеща баба от Бургас:
Галя2



Старите темички:

Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)
В БУРГАС, по паркове и в градини, не ден, не два, а лятото премина...(12) 
БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...(11)
БУРГАС, морето и неговите прелестни майки(10)
Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! - (9)
Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8 )
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас



очаквайте скоро:

Бургаското море, много е добре... - Вери
БУРГАЗЛИЙКА ли си- то е ясно, умна си и тъй прекрасна  - ellyst
За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе! - ellyst



нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Виж целия пост
# 1
  Браво Цачи, ти си герой!
  Ей какво ми е готино тази нощ! Laughing
Виж целия пост
# 2
  bouquet Цачи Браво !!!  bouquet

Аз да се похваля, моята малка за първи път тази вечер не се е събудила. Дори и за хапване не се е сетила #Crazy А млекоцентралата нали си знае режима 1ч. и 4-5ч., та сега се събудих от напрежение и течове.
Докато се поизцедя и гледам нова темичка Hug


Виж целия пост
# 3
А мен кога штеме впишете в списака на пишештите мами baby_neutral newsm78
Виж целия пост
# 4
Ji, малката ми спира тока. За ходене обаче съм първа, запази ми място до тебе Wink
Виж целия пост
# 5
Здравейте Бургазлийки. Разписвам се ей така да кажа как върви.
Ами в очакване. Уж не се притеснявах за раждането, ама сега ми е едно такова....знам, че ми предстои съвсем скоро....
Щях да ходя да раждам в Сливен в частната клиника, ама се отказах. С тия мъгли напоследък, само до това ми е...
Имам намерение да се уговоря с акушерката ЖЕНЯ МИРЯНОВА.
Някой да е чувал за нея? И да има отзиви?
В петък имам среща с нея. План Б ми е акушерка Сия Билянова.
Ако някой знае нещо за тях ще ми е мнооооого полезен.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Живот и здраве, и ако има възможност ще се впиша в коледния купон, но ще си призная в петък Wink
Виж целия пост
# 7
eй и мен да ме пишете в списъка за купона и аз ще дойда
Виж целия пост
# 8
Имам намерение да се уговоря с акушерката ЖЕНЯ МИРЯНОВА.
Някой да е чувал за нея? И да има отзиви?
В петък имам среща с нея. План Б ми е акушерка Сия Билянова.
Ако някой знае нещо за тях ще ми е мнооооого полезен.  bouquet
Мила, за тях не знам нищо аз имам най-добри впечатления от Яна Георгиева ама тя беше при секциото - не знам дали влиза в родилна зала.
За доктор Добрева обаче гласувам с две ръце че и с краката та ако размислиш мога веднага да ти пратя мобилния й на лични Peace
Пиши ме първа клакьорка пред родилното ако си уцелиш точно термина че от кога чакам Бургазлийче да е бебе на годината smile3508
все пак тая година - и Биг Брадър Бургазлии, и в Съвайвър... та може и бебе що да не Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Благодаря 4е ме вписахте newsm10 newsm68 newsm44 newsm03 newsm68
Виж целия пост
# 10
Охо, колко кандидати за събота. Надявам се, някой да не остане без място.
Нека наистина в петък и събота до обяд пак да се преброим и ако сме повече от 18 ще се постарая да осигуря още една маса. Не че в краен случай няма да се наблъскаме и на двете налични, върнати няма да има Laughing
Забравих да ви кажа, че резервацията е на името на Иванка Стоянова, който не ни познава да пита сервитьорките. Масите са в ляво от вратата, на нещо като подиум в дъното. Ако някой мисли, че няма да намери заведението или се срамува, да ми пише на лични, ще си разменим телефоните ако трябва или ще се разберем да се чакаме отвън.
Нямам търпение вече да свършва работната седмица, че нали се мъкнем с Румен на работа Tired Петък съм на друг банкет, събота с вас, абе ще разпусна заслужено Party
Виж целия пост
# 11
Видяхте хубавото време и всички навън, и тук никой не се разписал и сме отишли направо в тъча Shocked
Старата тема заключена, тук не пише никой, да няма друга тема?

Къде сте всички, как ще се разберем за детския купон, като няма никой. Вчера се видяхме с Амелия и говорихме, че Финети има познати на кафето на третия етаж на трията и може да се организираме един ден и да си повикаме Дядо Мраз/Коледа. Навити ли сте?Ако да давайте списък и да го викаме,че време не остана....
Виж целия пост
# 12
Ами ако вие с Амелия и Финете се хванете да го организирате... действайте. Щото само с говорене не става Wink
Аз съм свободна през седмицата - след 17:30, събота - следобяд или неделя. Ако е в този диапазон, сме там Simple Smile
Виж целия пост
# 13
организирай те го и ште дойдем Hug
Виж целия пост
# 14
Ние също ще дойдем . Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия