diane-35

  • 726
  • 5
k.gfiyfy.fi./f
Виж целия пост
# 1
Мисля,че отговорът на този въпрос трябва да ти даде гинеколог.  Peace Аз лично ползвам този препарат и при мен няма странични ефекти.
Виж целия пост
# 2
Аз съм го ползвала няколко години с прекъсвания,но по медицински показания.При мен се отразяваше на нервата ама мноого Rolling Eyes като го смених с друг препарат се оправих.Иначе действа прекрасно за регулиране на цикъла,намаля ми значително  и окосмяването,но само за едни пъпки не бих го пила Naughty
Виж целия пост
# 3
 И аз съм го пила 2 години.Много добре ми действаше,намаля окосмяването,на лицето нямах пъпчица.След като го спрях лицето ми стана като торта с фъстъци,наложи се да го лекувам близо година.
Виж целия пост
# 4
Мисля,че отговорът на този въпрос трябва да ти даде гинеколог.  Peace Аз лично ползвам този препарат и при мен няма странични ефекти.
Така е!!! И аз съм го ползвала по медицински показания преди да забременея. Намаше странични ефекти. Но всеки организъм реагира различно.
Виж целия пост
# 5
И аз съм го пила,но за съжаление от него никакъв ефект.Тези които са го пили за лечение на окосмяване-за сериозно окосмяване ли ставаше въпрос и за колко време то се повлия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия