За капките Lefax

  • 1 067
  • 7
Здравейте мили майчета,
Много моля да ми помогнете за следното донесоха ми капки за колики Lefax обаче всичко е на немски и ако някой ги е ползвал да ми каже как се дават.Моят  син е на 1 месец (днес го направихме) и не зная как да ги давам.Моля помогнете ми.Благодаря предварително!
Целувки на всички бебоци!
Лека и безколикова! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Здравей!

И аз ползвам Lefax - слагам по две впръсквания във всяко ядене вече два месеца.

Дано минат по-бързо тия гадни колики...
Виж целия пост
# 2
Super са тия капки, както е написала предишната мама по 2 впръсквания преди ядене е дозата за бебета  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
не е преди ядене, а С млякото
Виж целия пост
# 4
без значение е дали ше ги дадеш преди папкане или с млякото /ако кърмиш нямя как да ги дадеп с млякото/, т.е. все тая е!


Всичко пробвахме с тия колики-нищо не помогна, нито капки, нито сепоар, нито носене или пеене - само времето. Трябва да ги израстнат тия гадни колико!!!

С;ед като преминат са толкова сладки мъничетата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
не е все тая, щото капките са на принципа на разбиване на пяната, а преди хранене пяна  не се образува в стомаха  Peace
Виж целия пост
# 6
здравейте мами, аз съм татко
неможах да разбера за капките Lefax, когато бебето се кърми как се впръскват капките и преди или след папкане се дават. Благодаря
Виж целия пост
# 7
Ако искате вземете го сканирайте указанието, ще ви го преведа. На мен ще ми донесат от капките до 10-тина дни, мога и тогава да ви кажа за какво иде реч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия