Др. Гочева педиатър от 29 поликлиника в Емил Марков?

  • 7 686
  • 9
Някой има ли впечатление от нея?
Виж целия пост
# 1
Да- много добри.  Hug
Виж целия пост
# 2
Ще ми дадете ли координати?
Виж целия пост
# 3
За координати незнам .. но прекалено многоо пациенти има .. и винаги мнгооо хора пред кабинета и и на Бъчварова... не може да мине ..  Sad
Виж целия пост
# 4
Аз лично не съм при нея, живея в друг район.
Моя приятелка я беше избрала да педиатър на сина й, наблюденията ми са оттам.
За съжаление, приятелката ми в момента не е в Бг и не мога да реагирам бързо.

Надявам се други момичета да се включат в темата.

 Защо не отидеш до поликлиниката на място и да си се разбереш директно с нея?
Виж целия пост
# 5
Аз съм при нея и мога да кажа само добри неща, много добър и съвестен лекар
Виж целия пост
# 6
Мен ме е лекувала като дете и майка ми е с много добри впечатления от нея и от Бъчварова, сего моя на моя приятелка детето е при нея и са много доволни и много я хвалят. Мога да кажа и че Др. Василева е много добра и съвестна също 29-та п-ка, сега тя ми е JP и е супер, сеща се сама за много работи, за които би трябвало аз да мисля и ме следи както всеки лекар би трябвало да прави
Виж целия пост
# 7
И ние сме при д-р Гочева, много е мила и внимателна, но наистина има много пациенти. Едни чакат за преглед, други чакат за консултация и по някой път се чака наистина доста.

mama_meggie кажи повече за д-р Василева, какъв специалист е, чака ли се много и всичко за което се сетиш, че аз се чудя кой да си избера за личен лекар на нас с татито  newsm78. Ще съм много благодарна ако ми препоръчате и някои друг лекар в 29-та поликлиника /извинявам се че разводнявам темата, така че може и на ЛС/. Hug
Виж целия пост
# 8
МАлко с не пълна информация се намесвам, за което се извинявам.Днес се записах при доктор Юлиана Василева в 29то ДКЦ, а после смятам и беб4ето да запиша.Освен 4е ми я препоръ4аха и първите ми впе4атления са 4удесни.Наистина се сеща за неща за които аз трябва да мисля.
Виж целия пост
# 9
Бях избрала д-р Гочева за личен лекар на детето ми.Много се разочаровах от нея.Смених я,но и други родители го направиха.Заради нея много деца лежаха в болница,дори моето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия