Мнението Ви за д-р Диков МД

  • 701
  • 4
Здравейте, надявам се скоро да се впиша в групата на бъдещите майки в този форум  Praynig .

Стартирам и с първия си въпрос :
Моля Ви кажете ми мнението си за д-р Диков от Майчин дом, веднага след нова година съм решила да си запиша час при него в болница Токуда, за да ми направи консултация преди да забременея.

И кажете ми, толкова ли е странно  Embarassed в нашата държава да искаш всичко да ти е наред преди да заченеш, защото всички около мен повтарят забременей и тогава се почва ходенето по лекари  newsm78 !?
Виж целия пост
# 1
Диди,
Никак не е странно, че искаш първо да си направиш профилактичен преглед!
Диков ми следеше бременността в консултацията в МД, точно когато напусна и отиде в Токуда, но все още изражда в МД (докато отворят Токуда). Моя близка акушерка, която години е работила с него ме записа при него. Но единственото, което е правил беше да ми чуе тоновете веднъж и няколко пъти да ми премери корема. За всичко друго ме пращаше при близката ми - тя да ми вземе микробиология, тя да ми направи записи, тя да ме прегледа. Иначе е много внимателен. Накрая ми каза, че мога да го ангажирам за раждането, но аз нямах желание. Акушерката ме беше предупредила, че не е добър акушер и често допуска вакуум и форцепс. Иначе е добър лекар.
Аз си направих профилактичен преглед преди да забременея при Вили Димитрова във "Фемина" - гледа ме с ултразвук и взе цитонамазка.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за своевременния отговор.   bouquet

Това е, че искам един доктор да ме поеме от начало до край, за да не ми се налага да прелитам от кабинет на кабинет и да препредавам информация (почти блондинка съм  Wink ).
Затова и усилено разпитвам за доктора. Моята маникюристка е родила и двете си деца при него и е много доволна. Забелязах покрай разговорите с нея, че не пести информация. Не се опитва уж "приятелски" да ти спести и някой лев за изследвания  Crossing Arms.

Но пък бих искала да събера повече впечатления!
Виж целия пост
# 3
Здравей Simple Smile.
Първо да кажа, че ще взема отношение само по втория въпрос, а именно - дали е странно да искаш  да знаеш, че всичко ти е наред, преди да забременееш. Не е странно, а е задължително според мен и е похвално, че го правиш Peace. А всички около теб не ги слушай, все пак те не са лекари, нали? Освен това днес не е като "онова време"! Wink
Колкото за лекаря, за когото питаш - нямам информация за него.
Желая ти успех!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравей Simple Smile.
Първо да кажа, че ще взема отношение само по втория въпрос, а именно - дали е странно да искаш  да знаеш, че всичко ти е наред, преди да забременееш. Не е странно, а е задължително според мен и е похвално, че го правиш Peace. А всички около теб не ги слушай, все пак те не са лекари, нали? Освен това днес не е като "онова време"! Wink
Колкото за лекаря, за когото питаш - нямам информация за него.
Желая ти успех!  bouquet

Миа,
благодаря ти за милите думи.   bouquet

Направо ме изкарват извън нерви вече с изречения от типа "за кога чакаш", "какво има толкова да подбираш доктори и болници" и т.н #2gunfire . Толкова много ми го повтарят около мен, че започнах да си мисля, че съм се превърнала в някаква психясала параноичка  #Crazy .

Благодаря и за прекрасното пожелание   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия