Как се перат капки Коларгол върху светла риза ?

  • 1 372
  • 8


Моля ви,дайте идея как да почистя ризата ! Praynig  Вчера,докато давах поредната доза Коларгол на малката,тя взе че се гушна в баща си и му нацапа ризата с капки.За нещастие това беше една от най-хубавите му и скъпи ризи,донесе си я специално от Испания и много си я пазеше.
Сега е много ядосан и искаше да я хвърля.Опитахме се да я изперем веднага,но - тц ! Петната си стоят.......
Помогнете,че сега мен ще изкарат виновна....   Praynig
Виж целия пост
# 1
Пробва ли с Вениш newsm78
Виж целия пост
# 2
Не съм Цомбе,незнам дали ще стане с Вениш.....Чудех се дали може да се изчисти ако я нося на химическо ? А с  АЧЕ дали ще стане ? Незнам,с такива петна за пръв път се сблъсквам..... Sad
Виж целия пост
# 3
Да не те отчайвам, но аз нямам случай да съм изпрала петно от коларгол  33uu
Опитай с АЧЕ- в пералнята.  33uu
Виж целия пост
# 4
Я по-добре я занеси на химическо.Под Жасмин, на "Мария Магдалена" има химическо.Пробвай, може и да стане.
Ма що изобщо си ги взела тия капки.Има други, които вършат същата работа.Ама тва е друга тема.
Виж целия пост
# 5
Миличка, не искам да те отчайвам, но тези капки са йод и едва ли ще ти помогнат и в химическото.
Виж целия пост
# 6
Цомбе знам го това химическо,ще пробвам.
Ами като не стане,здраве да е.Ще се наложи съпружеството да прежали ризата.
Виж целия пост
# 7
 Аз имам петно от коларгол на пердето, така и не се изпра Sad Единствения ти шанс е химическото и то, ако не си третирала с нищо петното.
Виж целия пост
# 8
не е йод, а сребърен нещо си, пусках и аз скоро такова питане. точицата на нашето боди след прането поизбледня, но си стои... поразпитай химици какво вади сребърна съставка от тъкан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия