анестезиолог във Втора градска

  • 739
  • 3
Момичета, препоръчайте ми анестезиолог във Втора градска болница.  Все още се чудя как да родя - секцио или  нормално с епидурална упойка. Иска ми се да поговоря със специалист за тази епидурална. Второ раждане ще ми е и се страхувам, че ако избера епидурална  може да  имам   над 5см разкритие и да не ми сложат упойка и пак да родя с болки. Другата седмица имам час при лекар, който ще питам за секциото. Но ми се иска да поговоря и с анестезиолог за епидуралната.
Виж целия пост
# 1
Има ли опасност за маиката и бебето,ако при раждането се постави епидурална упойка?
Виж целия пост
# 2
Във втора градска болница са принципни противници на епидуралната упойка. Не знам дали ще намериш там анестезиолог, който да се съгласи да ти я сложи, особено ако отидеш без предварителна уговорка. Аз раждах там преди 4.5 години и не ми я направиха, бях готова да си я платя, но казаха, че те не са привърженици и че нямало нужда!
Моя приятелка роди там преди месеци - положението и при нея е било същото!
Ац затова сега за второто ми раждане си търся друга болница. Иначе екипите там са много добри и отношението е добро...ама...

пп. а за чуденето ти за секцио или нормално - не е твоя работа да се чудиш! Ако има медицински показания за секцио - ще ти се наложи, но е безсмислено "по желание" да се подлагаш на такава операция!
Виж целия пост
# 3
Подписвам се под казаното от Цвете! И аз раждах там преди месец и нещо и не ме огря упойката, друга съфорумка - също, макар и с уговорка с анестезиолог. Иначе всичко е ОК!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия