Норма за левкоцитите

  • 2 436
  • 9
Знае ли някой каква е нормата за левкоцитите при бебенцата?На моето бебе е 16 и май е високичка
Виж целия пост
# 1
нормата е десет, но тук четох някакво мнение, че при бебетата е по-висока.
Виж целия пост
# 2
За деца до 4 години е до 17 .Това означава,че вие сте в нормата и ако и утайката е до 10 значи всичко е наред.
Виж целия пост
# 3
За деца до 4 години е до 17 .Това означава,че вие сте в нормата и ако и утайката е до 10 значи всичко е наред.
Peace
Виж целия пост
# 4
За деца до 4 години е до 17 .Това означава,че вие сте в нормата и ако и утайката е до 10 значи всичко е наред.
Peace

На мен са ми казвали,че нормата е до 10-11,това за 17 малко ме учудва защото ние с 16,8 влязахме в болница.
Виж целия пост
# 5
на нас също ни казаха ,че до 15 е нормално.на година и половина ни бяха 16,8,сега са 12-13.
Виж целия пост
# 6
Нормалният брой на левкоцитите при малките деца е малко по-висок, отколкото при възрастните - 7-15, средно 10,5.
http://www.medicalbg.com/zdrave/blank_php.php?id_oblast=12&i … em=0&id=450#1
Виж целия пост
# 7
За деца до 4 години е до 17 .Това означава,че вие сте в нормата и ако и утайката е до 10 значи всичко е наред.
Peace

На мен са ми казвали,че нормата е до 10-11,това за 17 малко ме учудва защото ние с 16,8 влязахме в болница.
Предполагам ,че не сте влезли в болница заради левкоцитите,а заради много други завишени показатели и болестни симптоми.Не плашете жената излишно. NaughtyТо ако всеки път приемат деца в болница заради левкоцитоза,няма да остане място за реално болните.
Децата имат физиологична левкоцитоза още от раждането си,която се нормализира чак към 3-4 годинка.Освен това изследване се прави на гладно,а едно дете никога не може да спази това условие и броя ла левкоцитите се покачва и от това.Давам пример с дъщеря ми-правим изследване след закуска и левкоцитите са 19.7.След два дни повтаряме изследването на гладно и броя им е-11.4.
А при вас ако всички други показатели в кръвната картина са без отклонения ,няма болестни симптоми,детето е жизнено и енергично,не виждам смисъл да се притеснявате излишно.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Да, всички останали показатели в изследването са добри, а детето е повече от жизнено и енергично\да чукам на дърво\!Няма да се притеснявам тогава, а и наистина преди да и вземат кръв беше току що яла.
Виж целия пост
# 9
Да, всички останали показатели в изследването са добри, а детето е повече от жизнено и енергично\да чукам на дърво\!Няма да се притеснявам тогава, а и наистина преди да и вземат кръв беше току що яла.

Щом детето се чувства добре,наистина няма за какво да се притесняваш.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия