бебо падна

  • 1 128
  • 19
много съм притеснена бебка падна от спалнята
чувала съм че половин час след това не трябва да заспива
друго какво да правя и да следя
на почти 8 месеца е
Виж целия пост
# 1
Наблюдавай за повръщане, сънливост или хипер активност, промени в поведението на бебето. Иначе това за напред ще се случва доста често, особено като проходи - няма как да ги опазим  ooooh!
Виж целия пост
# 2
И мойта голямата три пъти е падала от спалнята на 7 месеца. Първия път като падна бях като болна до вечерта. Но да не чуе дявола нямаше и нищо. Чувала съм стари хора да казват, че като пада дете, земята се огъва. Така че не се притеснявай, това се случва доста честичко.
Виж целия пост
# 3
И Димана е падала. Когато беше на 6 месеца. Нищо и нямаше. Но я наблюдавай за всеки случай.
Бебетата не са толкова крехки, за колкото ги мислим.
Виж целия пост
# 4
Спокойно.Наистина не са толкова крехки мъниците.Разбирам притеснението ти, Иво също е падал от спалнята точно, май беше 6-7 месечен.Наблюдавай го, пък ако си много притеснена звънни на педито.
Виж целия пост
# 5
Спокойно още много падания ще имате Wink.Вече са ти описали симптоми които да следиш,най вече да не повърне и да знаеш ,че най-опасно е когато си  удари отзад главичката.
Виж целия пост
# 6
Бебетата не са толкова крехки, за колкото ги мислим.

Почти няма бебе, което не е падало. Когато Крис падна за първи път, педито ми каза, че само моя не бил падал - тогава беше на 5 мес. - тя каза, че всички бебета м/у 5 и 8-9 поне веднъж са падали, само ние не се бяхме отчели. Laughing Тогава извади късмет и падна на меко, досега има 4 падания, 2 от които на меко и 2 директно изпльоскване. Sad Добре, че леглото е ниско, а килима дебел.
Виж целия пост
# 7
благодаря ви момичета
бебо падна към 16,00ч. и за сега няма никакви от описаните симптоми
Виж целия пост
# 8
Божидара падна от 40 см.-толкова ни е висока спалнята и то през ноща както си спеше,ама нищо и няма.Спокойно Peace!
Виж целия пост
# 9
Даниел е падал много пъти и откъде ли не.Баба ми е лекар и ми е казвала, че когато детето се удари, трябвало да се даде витамин С, но не можах да запомня защо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Разбирам те защото съм го преживяла когато бебка беше още на 3 месеца Shocked и падна от дивана като круша на пода....веднага я заведохме на лекар и слава богу и нямаше нищо
Те първа ще и престои на твоята беба да пада, но юнак без рани неможе Peace
Ние сме по големи и вече повярвай ми имаме доста падания и вече и спомени от падания но така при малките деца
Виж целия пост
# 11
Разбирам как се чувстваш, и Ник икато падна за първи път си изкарах ангелите и веднага звъннах на педито. Моя падна от столчето за хренене, което е доста височко. Не го бях вързала и го бях оставила да спи, по едно време се чу туп и рев, явно му е здрава китарата Laughing А Ели по едно време всеки ден си удряше главата на едно и също място все по ръбовете. Беше й станала синя цицина на кратуната Rolling Eyes

Щом е в съзнание и не е сънлив би трябвало всичко да е наред.  Peace
Виж целия пост
# 12
Как е детенцето Hug
Виж целия пост
# 13
И моя мъник е падал и колко още ще пада.
Виж целия пост
# 14
Разбирам как си се почувствала. Детенцето вече е добре, нали?
Моят сладур доскоро редовно падаше в кошарата, но като се обърна с проходилката 2 пъти пред очите ми цял ден не бях на себе си.
Това за огъването на земята ми хареса много, сигурно има нещо вярно. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия