Брачни халки?

  • 16 195
  • 23
Искам да попитам, дали е възможно човек да има две халки. Моят приятел иска да носи само бяла халка, т.е бяло злато, а аз искам и двете - бяло и нормално злато. Но ми казаха, че не било хубаво и т.н.
Какво ще ме посъветвате? newsm78
Виж целия пост
# 1
аз също искам две халки и ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
а не може ли една халка, комбинирана - бяло и жълто злато?
Просто някак не виждам смисъл от две брачни халки. Една халка и останалото - пръстени.
Виж целия пост
# 3
Нашите кумове си направиха сребърни халки преди 2-3 години.2004 беше високосна и за да не носят златните,си ги поръчаха.Не съм чувала,че не е хубаво,а и не се връзвам на подобни неща.
Виж целия пост
# 4
Нищо не пречи мъжът да си направи от бяло злато ,а ти комбинирана.Какво от това че ще са различни.Дори е по оригинално Wink
Виж целия пост
# 5
Като се абстрахираш от всички суеверия, не виждам нищо лошо да съчетаете вричането ви на вечна вярност hug  и суетата    reverance
Виж целия пост
# 6
И ние имахме подобен проблем - аз нося сребро, а той злато. В крайна сметка си поръчахме халки от бяло и жълто злато от ето този тип: .
Виж целия пост
# 7
Най-добре да си направите смесени - наполовина бяло, наполовина жълто.
Не е редно да са различни халките.
Но пък ако не сте дълбоко религиозни, надали има значение....
Абе не е хубаво...
Виж целия пост
# 8
Суеверия са според мен .Какво да кажа ,като мъж ми няма никаква ,просто не носи нищо и не сме му поръчали ,а моето не е халка ,а пръстен ,който си избрах .
Виж целия пост
# 9
Нищо не пречи мъжът да си направи от бяло злато ,а ти комбинирана.Какво от това че ще са различни.Дори е по оригинално Wink
Peace
Виж целия пост
# 10
Поради същите причини си направихме халки от бяло и жълто злато, комбинирано. Не ми беше хрумвало да имам втора халка
Виж целия пост
# 11
Две халки са излишни, ако не сте суеверни ги направете както ви харесват  Peace  На Жабче снимката е идейна, единият носи от бялата страна , другият от жълтата и са еднакви  Laughing
Виж целия пост
# 12
И ние имахме подобен проблем - аз нося сребро, а той злато. В крайна сметка си поръчахме халки от бяло и жълто злато от ето този тип: .

Идеята е повече от супер - който както иска да си я носи Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 13
И аз бих ти казала комбинирана! Peace Нашите са по средата жълто, а от двата края бяло злато! Wink
Виж целия пост
# 14
В събота в Такъв е животът една двойка си избираха халки и като попитаха продавача за различни, той каза, че ако са различни, отчето щял да направи забележка, че още от сватбата се делят. Но примерно на мен това не би ми пукало особено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия