От кога пюрета с глутен

  • 1 398
  • 20
Бебка е на 5 мес.  От20 дни и давам зеленчукови пюрета без глутен.Кога да въведа с глутен.                 
Виж целия пост
# 1
След навършени 6м според мен поне
Виж целия пост
# 2
Като направи 6 - може с глутен. Все пак освен алерен е и полезен и не трябва нито да се прибързва, нито много да се отлага.
Виж целия пост
# 3
Най-рано след 6 навършени месеца  Peace
Виж целия пост
# 4
Въведох ги след 6 месец .
Виж целия пост
# 5
Въведох ги след 6 месец .
Peace
Виж целия пост
# 6
Пюретата с глутен трябва ли пак постепенно да се дават, да се захранва? Аз днес си взех някаква каша на Хип "Лека нощ", но на нея пише, че е с глутен. Но също пише и че е от 4-ти месец.
Виж целия пост
# 7
аз захраних чак на 6 месеца и половина. така че глутенът го въведох месец след това- някъде към 8-мия месец. знам, че трябва да има навършени 6 месеца поне.
Виж целия пост
# 8
Аз го въведох към средата на 7ми месец.Пак става постепенно захранването,за да се следи за реакция.
Виж целия пост
# 9
аз го въведох към 8-9 месеца
Виж целия пост
# 10
Пюретата с глутен трябва ли пак постепенно да се дават, да се захранва? Аз днес си взех някаква каша на Хип "Лека нощ", но на нея пише, че е с глутен. Но също пише и че е от 4-ти месец.

"От 4ти месец" не означава да се дава на 4-месеца, а да се въведе след 4-ти месец  - това може да значи и на 10 месеца.
Не знам за тази каша на "Хип", но е прекалено рано за глутен преди 6-тия месец.

Не разчитайте на етикетите да ви ориентират за правилното хранене на децата. За тази цел си има педиатри, имате и достъп до интернет - четете по педиатричните сайтове какво пише. Повече информация от различни източници - по-качествен избор.


Виж целия пост
# 11
След шестия месец поне.
Виж целия пост
# 12
Изчакай още малко Peace
Аз въведох глутена след 7 месеца и половина.
Виж целия пост
# 13
След 6-я месец.
Виж целия пост
# 14
Бебка е на 5 мес.  От20 дни и давам зеленчукови пюрета без глутен.Кога да въведа с глутен.                 

Какви са тия зеленчукови пюрета с глутен?  Thinking Или питаш откога може да въведеш глутен?
Най-рано след 6-ти месец, за предпочитане след 8-ми  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия