По-малка изневяра ли е платената любов?

  • 5 306
  • 70
Замислих се от една тема тук , дали платената любов  е по-малко изневяра от другата newsm78 Гледам, че повечето хора са остро настроени спрямо изневерите , но са скронни да оправдаят платеният секс, защо ли, и в двата случая не е задължително да има чувства? Какво мислите по въпроса? Коя изневяра е повече изневяра?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
Безплатната по-голяма изневяра ли е?
Идва Коледа, Нова година ще има промоции, недей така!!!
Виж целия пост
# 2
аз съм по-склонна да оправдая изневяра без чувства,защото ако е с чувства много би ме заболяло.А за платения секс трябва да съм супер забита,че да не си намеря някой за 1 път,но не съм против,абе каквато и да е изневяра ще ми е болно
Виж целия пост
# 3
 newsm78
Ако Кронки реши да търси професионализъм - разбирам, щото означава, че само професионалистките са по-добри. Ако обаче тръгне да прави секс с някоя от някъде си - ще се засегна.

От друга страна да пипа семейния бюджет само за "да си опече наденичката" - няма да го преглътна.
 Значи - в общи линии - не давам на Кронки да търси нито платена любов, нито безплатна.
Виж целия пост
# 4
Ако после ми даде 10-торно повече пари от тези дето е дал на курвата, ще го прежаля Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ако после ми даде 10-торно повече пари от тези дето е дал на курвата, ще го прежаля Twisted Evil Mr. Green

Чаках те да се включиш, знам си , че си го измислила  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
По-голяма  Naughty! Не стига че ти е изневерил морално, ами и финансово! #Cussing out
Виж целия пост
# 7
По-голяма изневяра е според мен, защото по всичко личи, че е обмислена, а не "просто така са се стекли обстоятелствата".
Виж целия пост
# 8
това е просто сделка.когато един от двама ви си купи кола-това изневяра ли е?
Виж целия пост
# 9
Ако ще го прави предпочитам да си намери някоя еднократна мацка в някоя дискотека. Не съм добре настроена към платената любов. Защо трябва да плаща за нещо, което принципно е безплатно. А и като успее сам да си свали мацката поне ще му се вдигне самочувсвието. И на мене ако ми се иска чуждо няма да тръгна да си плащам..
Виж целия пост
# 10
От една страна там не се влагат чувства и сигурно ще боли по-малко. От друга страна, обаче както се изрази Кронковица - да ощетява семейния бюджет за такова нещо  #2gunfire  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out
Аз лично не бих тръгнала да си развалям семейството заради една платена изневяра (сакън, да не му кажете сега  Mr. Green ), но ще искам обезщетение като Цомбето  bowuu
Виж целия пост
# 11
Ако ще го прави предпочитам да си намери някоя еднократна мацка в някоя дискотека. Не съм добре настроена към платената любов. Защо трябва да плаща за нещо, което принципно е безплатно. А и като успее сам да си свали мацката поне ще му се вдигне самочувсвието. И на мене ако ми се иска чуждо няма да тръгна да си плащам..
Е ти ако мислиш, че в дискотека няма да си плати, жестоко се лъжеш.Нали ще трябва да я почерпи с 1-2 питиета Mr. Green


това е просто сделка.когато един от двама ви си купи кола-това изневяра ли е?
Обичам сделките Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Ако после ми даде 10-торно повече пари от тези дето е дал на курвата, ще го прежаля Twisted Evil Mr. Green
Това е точен отговор без излишни лигавщини.Сигурна съм,че много от нас го подкрепят,ама не го признават.А конкретно на въпроса-да,изневяра е,но ще се приеме по-леко ако стане както Цомбето казва.
Виж целия пост
# 13
Ако ще го прави предпочитам да си намери някоя еднократна мацка в някоя дискотека. Не съм добре настроена към платената любов. Защо трябва да плаща за нещо, което принципно е безплатно. А и като успее сам да си свали мацката поне ще му се вдигне самочувсвието. И на мене ако ми се иска чуждо няма да тръгна да си плащам..
А гаранцията,че мацката ще е еднократна къде е?Гаранция-Франция
Виж целия пост
# 14
Стига да я сподели с мен... не е изневяра  Twisted Evil
от лъжата би ме заболяло повече, отколкото от която и да е било изневяра... стига да не стига до крайност, събиране на багаж в последния момент  #2gunfire

Иначе и двете "изневери" си имат и плюсовете и минусите...  Thinking

По-малка изневяра ли е платената любов?, звучи ми като ако не гълтам по време на френска изневяра ли е?  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия