Душ гел с крем?

  • 632
  • 11
Моля ви препоръчайте ми хубав душ гел с крем, след който кожата да ми остава влажна  Peace Досега се миех с какъвто ми падне, но искам сег ада си взема някой които допълнително ще ми я овлажнява.
Виж целия пост
# 1
Аз изпитвам такова усещане за влажна кожа с душ гелове, които имат алое вера. Сега се сеща за Фа, те имат зелен, с алое. Би трябвало и другите марки да предлагат.
Също така, има си душ гелове за различен тип кожа, избирай си такъв за суха например. Пак от Фа има доста приятни аромати.
Виж целия пост
# 2
пробвай на DOVE-energy glow... newsm10
Виж целия пост
# 3
dulgon кайсия с мляко ми е любим имат и други много хубави комбинации
Виж целия пост
# 4
пробвай с душ-олио за по добро овлажняване на кожата
Виж целия пост
# 5
Да, душ-олиото е добра идея, особено ако е с екстракт от авокадо  newsm10
Виж целия пост
# 6
На коя фирма има душ олио, за севте чувам за такъв душ гел  Embarassed
Виж целия пост
# 7
На Себамед /ползвала съм го, добър е, освен откъм аромат, в смисъл - не е особено привлекателна миризмата, но това е характерно по принцип за душ-олиото/, на Юсерин /също съм ползвала - със същите впечатления/, на Нивея /нямам опит/.
Виж целия пост
# 8
Karimma     bouquet
Сега ми донесоха един на Avon  от серията SSS /розовата/ пише, че е кремообразен душ гел ще го пробвам, а през това време ще търся някой от тези където си ми препоръчала.
Виж целия пост
# 9
Ти си знаеш, Кимба...аз не съм почитател нито на Ейвън, нито на Орифлейм. От козметиката им за тяло съм имала няколко злощастни опита, които реших да не повтарям.
Виж целия пост
# 10
Има много хубави душ-олиа на Касиопеа и миришат доста приятно.
Виж целия пост
# 11
На коя фирма има душ олио, за севте чувам за такъв душ гел  Embarassed

Душ-олио има и на dove. 2 вида са едното с розово масло, другото някъкво кашмирено или нещо такова. Като се къпеш ти е едно мазничко и хлъзгаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия